Ewelina Serafin

5,5
178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewelina Serafin

Totalne beztalencie, a w m jak miłość jest tylko dzieki ukladom. Teksty typu "ALE, M A R E K musze, podać, piwo,do, dziewiątki!" Zastanawia mnie jakim cudem takie beztalencie znalazło sie w telewizji... Wszyscy moi znajomi twierdzą że to jakaś pomyłka!! Jej kwestie bardzo przypominają mi teksty głoszone przez Jasia lub maciusia z klanu albo Katarzynę Żak.... żałosne jest to że ją trtzymają pomimo paskudnej mordy i braku jakiego kolwiek talentu

mijagin

Uwazasz, ze aktorzy sami sobie pisza teksty, wymyslaja sceny!???
Naprawde nie pomyslales/as o tym,ze serial ma swoja konstrukcje i musza w nim znalezc sie postaci, ktore sa tzw. nosnikami.Sa, po to by np.udawac naiwnych, by akcja mogla rozwijac sie swym torem.Czasem maja po prostu byc, aby widz mogl kojarzyc co to za serial itd.Myslec sie nie nauczyles i twoi znajomi?Uklady??????A twoj sasiad pewnie jak ma luksusowy samochod to go ukradl?
To ty pewnie masz paskudna morde,co?Bo Ewelina Serafin ma ladna twarz a na pewno nie paskudna!
W tym krotkim tekscie bez KONSTRUKTYWNEJ krytki sa bledy:literowka i ortograficzny- jakiegokolwiek piszemy razem!

irena47

,,myslec sie nie nauczyles i twoi znajomi"-to dopiero stylistyka pierwszej klasy:)nie obrazaj nikogo na forum wytykajac czy powatpiewajac w jego inteligencje,nie masz prawa!!!!!!!!!!!!!!!!!

justynawinkler

Śmieszą mnie osoby, które uważają, że aktorów to można obrażać na forum, ale innych forumowiczów to nie ! A co to - aktor nie jest człowiekiem ? Puknij ty się w łeb Justynko czy jak ci tam - to założyciel wątku pierwszy obraził Ewelinę, a Irena tylko mu odpowiedziała co myśli - i miała rację ! Bo jeśli ktoś tu jest brzydki, to ci co obrażają Ewelinę, żeby zagłuszyć swoje kompleksy. A Ewelina jest prześliczna !

irena47

I ty chcesz kogoś ortografii uczyć? Zajebiste poczucie humoru u kogoś, kto pisze jak ostatnia analfabetka :-)

mijagin

Ja niestety muszę się zgodzić z mijagin w kwestii talentu pani Serafin. Moim zdaniem nie posiada go za grosz, gra tak sztucznie, że automatycznie odrzuca mnie od telewizora. No cóż, nie przyznałem jej ani punktu, bo uważam, że nie ma za co.

P.S. Co do jej urody to nie przesadzajmy, przecież wcale nie jest brzydka. ;)

liberto5

Nie bawiąc się w inwektywy, ta "aktorka" talentu ma zero, ale dam jej 1. Urody jednak też jej brak.

liberto5

Chyba jednak ma talent skoro za 1 razem dostała się do PWST

Brandon568

Nie wiem, dzięki czemu się tam dostała, ale jeśli widziałeś jej ekranowy pokaz "kunsztu", to nie powinieneś mieć wątpliwości, że osoba sztucznie deklamująca swoje kwestie, jak przedszkolak, nie ma za grosz talentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones