Mariusz Benoit

8,0
6 528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Benoit

Jeden z najlepszych głosów dubbingowych w Potterze. Severusek to mu calkie wyszedl XD

Cass_3

Pogięło cię? Niestety ten dubbing nie wyszedł najlepiej. Nikt nie zastąpi Rickmana i jego "Potter, our new celebrity..." Szkoda , że mam 1 część Pottera na VHS.. Resztę mam na DVD i zawsze oglądam wersję z napisami - 10000000% lepsza. Ale powrócę do Pana Mariusza... Wyłapałam jego błąd (dla zwykłego fana Pottera jest on niezauważalny, ale dla mnie jest to błąd...) , mianowicie zamiast słowa "Bezoar" w filmie słyszymy "Beozar" - wiem czepiam się ;) Ale wyłapałam pomyłkę...

S_H

Mnie się zawsze myli ten bezoar, czy beozar. Głosu Rickmana nikt nie zastąpi, ale... w takim razie kto powinien dubbingować u nas prof. Snape'a? Fronczewski? ^^ Żarcik. W sumie, nie miałabym nic do dubbingu, gdyby nie te ż a ł o s n e po prostu teksty. Chociaż w ZF dubbing jest juz lepszy.

Cass_3

Ja również uważam, że jego głos jest idealny do dubbingu Alana Rickmana, obaj Panowie są obdarzenie przewspaniale brzmiącym głosem, aż miło słuchać :)

Cass_3

Wiadomo, że nikt nie może zastąpic Alana Rickmana, i jego wspaniałego głosu.
Ale nawet dobrze wyszedł dubbing temu aktorowi, i ogólnie nie jest źle.

Anda00

on jest synem PAWLAKOWEJ Z SAMYCH Swoich, Nie ma mocnych i Kochaj albo Rzuć, już wam z głowy wyleciało??

Nowy_Ruski

Moim zdaniem aktor był najlepiej dobrany ze wszystkich dubbingujących w Potterach. Prawie jak oryginał. Zresztą w ogóle aktorzy dubbingujący dorosłych bohaterów wypadli nieźle w porównaniu z aktorami dubbingującymi młodszych, ci wypadli żałośnie.

Wiadomo że oryginalna ścieżka dźwiękowa jest najlepsza ale skoro robią już dubbing to nie ma powodu żeby nie był on zrobiony dobrze. W tym wypadku Mariusz Benoit był strzałem w dziesiątkę.

HuntMocy

Ja też sądze, że dubbing Snape'a był najlepszy. Dla mnie bardzo dobry;)

Foxi_2

Masakra, nie powinni Rickmana w ogole dubbingowac!!!!!!
Juz wole zeby w HP mowil po angielsku, a reszta moze byc dubbingowana:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones