Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

hmm uwielbiam tego pana i to jak spiewa i jego głos aczkolwiek usłyszałam ostatnio jak wypowiadał sie do czego potrzebna jest mu zona w zwiazku no i moje uwielbienie jakos tak oziebło... ja nie wiem czy on moze byc az takim gburem zeby chciac zniewolic tak kobiete ktora by kochał??jak dla mnie bez sesu gdzies słyszałam ze lubi zagłebiac sie w utworach z epoki romantyzmu i wogole a tutaj taka maniane odpierdziela...chce wielkiej miłosci ale przy garach i automacie(dobrze ze kobiety recznie nie musza juz prac):/ jednak co facet to facet;/

NAIDZI

Nie ma ideałów, każdy ma jakieś wady. Niestety Michał też. No cóż przynajmniej jest szczery i ta która będzie z nim na dobre i na złe wie na co się porywa, nie zaskoczy jej negatywnie. A nam fankom pozostaje zachwycać się jego seksownym wyglądam i głosem :)

kaczusia81

Owszem,każdy ma wady,ale artyści i do tego znani,to już w pełni!Nie sądzę,aby jego dama do końca wiedziała do czego zdolny jest jej wybranek i co ją tak naprawdę przy nim czeka.Widziałam w tv wywiad z Żebrowskim,gdzie zabrał głos również w sprawie małżeństwa i przyznam,że mocno mnie skaleczyły jego słowa jako kobietę .Ten pan chce mieć babę na wyłączność,w domu i żeby mu dzieci rodziła.Nie jestem przeciwniczką prokreacji,ale 7,czy 10 brzdąców,to chyba lekka przesada i niech nikt mi tu nie wyjeżdża ze słowami:bo on może lubi dzieci ...Bzdura,bajka!Można kochać i mieć 2-3,a nie gromadkę,którą potem zostawi się z żoną,bo samemu robi się karierę,bywa wśród ludzi,a kobietę zostawia w 4 ścianach.Żałosne.

NAIDZI

Do czego? Mogę tylko gdybać, że do prania i sprzątania...?
Na marginesie: Wszystkiego naj... dla pary młodej :)
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,66079,1,1,322,fotonews.html

Pistacia

P.S.
Dokładniej mam na myśli czy walnął tak prosto z mostu jakie ma spojrzenie na związek/ przyszłą żonę?
Przyznam, że z wielką chęcią zobaczyłabym ten wywiad ;)

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones