Michał Żebrowski

7,8
18 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Szczerze mówiąc, moim zdaniem najlepszy aktor swojego pokolenia w Polsce. Żebrowski jest wprost genialny, nawet jeżeli filmy, w których gra, niekoniecznie są udane ;) Jeśli chodzi o Wiedźmina - cóż, panują sprzeczne opinie, ale i tak ja myślę, że Żebrowski Geralta zagrał bezbłędnie - zarówno w serialu, jak i w filmie. Szkoda, że do gry głosu nie podkładał, ech. Stara baśń - razem z Olbrychskim stworzyli chyba dwie najciekawsze postaci w filmie. Może jego bohater nie był jakiś oryginalny, ale Żebrowski podołał zadaniu stworzenia heroicznego, dzielnego i odważnego Ziemowita, który mimo wszystko nie wahał się przed porwaniem swojej ukochanej. I oczywiście moje ukochane Ogniem i Mieczem - Skrzetuski <3 Więcej nie dodam :D

witcheress

Nie gra w gniotach dla pospólstwa i za to go cenię : )

advx

Skrzetuski był cudny, tylko dlatego to oglądam , no i jeszcze trochę dla Bohuna ;D
ale Żebrowskiego kocham również za jego cudowny głos ;) jest po prostu nieziemski ...
i jakoś nie zauważyłam,żeby był jakiś nabzdyczony czy jak tu o nim piszą ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones