Michał Żebrowski

7,8
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

On jest naprawdę przystojny! Na tym zdjęciu wyszedł tak pięknie! Wfilmie ,,Ognem i mieczem'' w roli Jasia Skrzetuskiego jest taki piękny!!!! A w roli tego kolesia w ,,Starej baśni'' jest naprawdę cudny!!!!!!!!

Pevensie18

nie da się ukryć jest przystojny i to bardzooo ! ;]

Pevensie18

Eeee? On przystojny? Jak dla mnie- kompletnie aseksualny. Mógłby zagrać Jezusa albo ksiedza, bo na amanta się nie nadaje.

paulina152

Nie nadaje się...
Są przystojni amanci jak Depp, Beatty, Redford, Newman, Connery, Moore, mniej przystojni jak Bogart, Belmondo, itp...Ale wszyscy mają charyzmę i wyrazistość...
Misiek tak na dobrą sprawę nie jest przystojny, to po prostu ładny model tak samo jak ten od Top Model, taki głupi blondyn chyba Woliński się nazywa...
Zgadzam się i rozumiem, że dla b. wielu kobiet Miś jest aseksualny...to taki zimny pan Obły bez uczuć, zero zawadiackości, junactwa, pozytywnej łobuzerskości. A to kobiety lubią.
Ale ambitna bestia! Zgrywa kozaka i ponurego zabijakę, niestety tylko zgrywa, bo Bóg jak rozdawał talenta z Modelem obszedł się okrutniście! ...:-)))
Miś będzie świetny w rolach:
1. Modela,
2. Modela,
3. Modela,
4. Konia względnie muła /ubrać w ładne siodło, chomąto...wypadnie nieźle/
5. Polityka z Samoobrony, LPR, PSL, który kiedyś był modelem, a teraz jest politykiem...
6. św. Franciszka i innych świętych, którzy kiedyś byli modelami /już nie będzie tak dobry jak w roli stricte modela, ale poprawny/
7. Ewentualnie serialowego policjanta za biurkiem, byłego modela...góra epizod w jednym odcinku, bo inaczej serial padnie.

ps- ma grać chirurga w tasiemcu Na dobre i na złe...:-)) Ksiądz i chirurg- ulubione postaci twórców gniotowatych seriali...Gawiedzi, kucharek i służących psychiatra ani dentysta nie rusza tak jak chirurg ;-)
Tak więc Misiek zagra "męskiego", "przystojnego" "chirurga" w 3567 odc. Na dobre i na złe! Congratulation! A nie skalecz się! :-)

lisoszakal

A ja musze powiedziec ze ludzie na poziomie i z klasa nie krytykuja za wszelka cene tego co im sie nie podoba tylko po prostu to ignoruja. Mowie to bo mnie wkurza to jak niektorzy prowokuja innych jak cos im sie nie podoba. Sa rozni ludzie, rozne charaktery a wiec tez rozne upodobania, i tego sie nie dyskutuje. Wiem ze dosc z opoznieniem pisze ta wiadomosc ale zawsze mnie irytowaly takie agresowne krytyki.

Pevensie18

może i w "Ogniem i mieczem" jest piękny (choć moim zdaniem Domogarowi nie dorasta do pięt), ale jak dla mnie gra tam tragicznie. nie mogłam zrozumieć czy robi te głupie miny, bo chcę wzbudzić grozę i szacunek czy chcę żeby oglądający wybuchnęli śmiechem. chociaż w sumie pasuje mi do postaci, którą grał. nigdy nie lubiłam Jana. mdły, pyszałkowaty chłoptaś, któremu wydawało się, że zjadł wszystkie rozumy. jego nagła miłość do Heleny też wydawała mi się jakaś przerysowana i nieprawdziwa. wydaje mi się, że zawsze była dla niego na ostatnim miejscu, a czy tak właśnie wygląda ta wielka miłość?

Pevensie18

Na zdjęciu na tej stronce wygląda identycznie jak na okładce jakiegoś magazynu, który jest teraz w kioskach, na okładce jest facjata Misia. Taki sam głupkowaty, krzywy uśmieszek i mętne spojrzenie. Ma też identyczną minę w reklamie,w której Barciś i Grabowski grają fryzjerów. Już Misiek nie gardzi graniem w reklamach? ;-))
Ten facecik to jeszcze większa aktorska miernota niż Nicholas Cage. Zaprzeczenie aktorstwa, które jest sztuką przeobrażania się.

A teraz pytanie do przyjaciela- Kogo Żebrowski grał w całej swojej pseudo-karierze?
Odp- Żebrowskiego.

Porównajcie teraz genialnego Brada Pitta w "Kalifornii", "Przekręcie", "Podziemnym kręgu" i np. w "12 małp", do tego w wywiadach i prywatnie facet jest rewelacyjny- mega-głos, luz, klasa...

A teraz mamy Misia w filmie jak gra Misia, Misia, Misia i Misia, i.....dla odmiany Misia ;-) A kim jest w wywiadach? Nabzdyczonym, miesiączkującym, nadętym Misiem o mętnym wzroku :-)
Dziękuję.

lisoszakal

hehe bardzo trafne spostrzeżenia :)
dla mnie to taka zwykła "ciota" bez jaj po prostu :)

lisoszakal

hehe bardzo trafne spostrzeżenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones