Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Nie wiem czy zauważyliście, ale Michał Żebrowski należy do tego
nielicznego już niestety grona polskich aktorów, którzy nie zhańbili się
grą w tych okropnych serialiskach... Jeśli ktoś czytał wywiady z Nim wie
zapewne, że pan Michał propozycji takowych miał co nie miara, ale nie
sprzeniewierzył się swoim zasadom dotyczącym wykorzystania swojego
potencjału aktorskiego, nawet za naprawdę pokaźne sumy :)To utwierdza
jedynie w przekonaniu o prawdziwej wartości tego aktora, dla którego te
stare zasady teatralne mają prawdziwą wartość. A cały ten idealny rys
aktorski, połączony z nienaganną prezencją, fenomenalnym głosem,
zabójczym spojrzeniem i osobowością sprawia, że oczu od Niego nie mogę
oderwać, ilekroć oglądam film z Jego udziałem albo chociażby zdjęcia
(zwłaszcza z sesji dla prasy). Nie ma drugiego takiego mężczyzny, bo
Ideał jest tylko jeden :):):)

Arya_13

Zgadzam sie w 100 %. Bardzo cenie takich aktorow ktorzy potrafia dobrze grac i zarazem nie sprzedaja swojego zycia prywatnego gazetom.

Arya_13

Peany na jego cześć są już nieaktualne.Pan Żebrowski wystąpił ostatnio w telewizyjnej reklamie .O sumę,jaką za nią zainkasował nawet nie pytajcie! Bardziej bym już zniosła udział tego artysty w okropnym serialisku(jak to określiła przedmówczyni),bo przystaje on magistrowi sztuki,niż sprzedanie swojego wizerunku i sprzeniewierzenie się zasadom "aktora z klasą" w spocie dot.rat bankowych.Żenada!

Arya_13

taaa, wszystkie role pana rycerza etatowego (którymi to się nie hańbi, jak ci serialowcy) razem wzięte nie są w połowie tyle warte co na przykład Andrzej Grabowski jako prosty, serialowy, bez żadnych zasad Ferdynand Kiepski.

Jeśli film jest firmowany nazwiskiem Żebrowskiego, to dla mnie to gwarancja tego, że jest beznadziejny. Wcale nie mówię, że to przez niego te filmy są gówniane. Być może nawet Misza podnosi ich jakość. Natomiast wybór tych ról na pewno nie świadczy o zasadach. Chyba że te zasady to: grać twardziela, rycerza i ckliwego romantyka w jednym. Takiej kombinacji nie spotyka się w serialach...

Ale nie ma tak źle, Żebrowski jest chociaż średni, a 90% polskich "aktorów" to kompletna żenada i to faktycznie wina seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones