Michał Żebrowski

7,8
18 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski
Mowiacy_do_reki

He,he :) "Kopulodrom" - tak nazywano onegdaj warszawskie mieszkanie Pana Michała z czasów, kiedy jeszcze był kawalerem :) Ale co miał sobie odmawiać ??? Był młody, popularny, dziewczyny same pchały mu się do wyra, to łoił ile wejdzie !! :):)

TintoBrass

Eh, napisałbym coś, ale to chyba bez sensu. Jak się chce wypowiadać na temat czyjegoś życia prywatnego, to zawsze źle wychodzi. Powiem tylko, że Barciś i Englert też publicznie się przyznali do łojenia.

Mowiacy_do_reki

Chłopaczków tak łoił ten mizogin? Bo przecież z kobietą to robić to niehonorowo i poniżej poziomu prawdziwego "mena" jakim jest Misiek ;-)) Michu to wręcz "islamska prawdziwa męcizna" :-) A co do opowieści pewnych gości...Im więcej jakiś pajac gada o tych sprawach, tym mniej w tym prawdy. Wiesz kto to "erotoman gawędziarz"? Jeszcze może być zasłona dymna, jak w przypadku Jamesa Deana albo Rocka Hudsona. A co do Barcisia...Hmmm, patrz zdanie nr 1. Barciś to co prawda nie mizogin, ale wystarczy nań spojrzeć...Miękki jakiś taki.

lisoszakal

Dobrze się czujesz?

Mowiacy_do_reki

barcis? ten barcis? ten z kanałow? ten norek? hahaha, kogo ten łysy karzeł mógł łoić? chyba tylko panny w burdelu, po tym jak otrzymał wypłate

BlackShit

czarne gówno?(BlackShit) to czarne gówno? ten od kupy? ten przychlast? hahaha, kogo ten przyczłap mógł łoić? chyba tylko panny na pigalaku, po tym jak otrzymał zapłatę od Tuska.

tomucho77

aha, to już wiem kogo barciś łoił, biednego tomuszka, jeszcze ten teraz go broni, syndrom sztokholmski.
moje najszczersze wyrazy współczucia

BlackShit

A powiedz w czym ty jesteś lepszy od Barcisia że tak się wywyższasz ? dokonałeś w swoim zasranym życiu tyle ile On dokonał ? Ty śmieciu nie potrafił byś nawet zagrać gówna w jakimkolwiek filmie.

tomucho77

nie chce mi sie juz z tobą gadać tomucho, jesteś do wyrzygania nudny, nara

p.s. pozdrów ode mnie tego ciecia barcisia

Mowiacy_do_reki

a z Ciebie kulfon

DiDi_RamBo

Nie taki jak ty...;)

Mowiacy_do_reki

ja przynajmniej nie gadam do ręki ;)

DiDi_RamBo

Już nie wiedziałaś, co powiedzieć, to się czepiłaś nicka. Ja wolę gadać do ręki niż do ciebie. To znaczy mój nick. Jak czegoś nie wiesz, to się nie wypowiadaj.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Left 4 dead 2. Nie miałem okazji zagrać.

Ja też, nawet w jedynkę.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

W jedynkę też nie grałem. Czytałem kiedyś w PSX Extreme, że całkiem niezła strzelanka. Tylko jak wierzyć gościom grającym na padach w FPP ?

Mowiacy_do_reki

krótko, rzeczowo i trafnie :] hahah

Mowiacy_do_reki

A jaki to ma związek z jego aktorstwem ? takie tematy powinieneś poruszać na pudelek.pl

tomucho77

Widać, że rzadko bywasz na filmwebie, bo byś wiedział, że na filmwebie jest wiele podobnych tematów. I co? Zamierzasz w każdym temacie, np. o zdradzie K. Stewart pisać o pudelku? Luzuj, chłopie. Jakby nie można było, to by mi temat skasowali. Nie popisuj się niewiadomo czym.

Mowiacy_do_reki

Ja takie tematy które nie poruszają aktorstwa nazywam tematami kretyńskimi, a na FW bywam codziennie.

tomucho77

Natomiast ja twoje wypowiedzi nazywam kretyńskimi. Lepiej zajmij się swoim blogiem, który też raczej ma rację bytu na pudelku.

Mowiacy_do_reki

Na pudelek jest za dobry (30668 odwiedzin) nikt na FW nie ma takiej liczby.

tomucho77

To masz cel w życiu, rozwinąć swój ulubiony serwis plotkarski. Możesz się pochawlić, że założyłeś temat o dupach i dało ci to tyle odwiedzin. Brawo, jest czym się chwalić.

Mowiacy_do_reki

Te dupy jak je marnie nazywasz w przeciwieństwie do ciebie dokonały czegoś, dlatego je podziwiam. Żal mi ciebie skoro Kate Winslet nazywasz tylko dupą ... dwa łby i pusto w głowie. Żałosne :(

tomucho77

To raczej ty wykazujesz się zerowym dorobkiem, jeśli chodzi o łeb. Jesteś słabym napinaczem, kiedy ty zaczepiasz jest ok, ale nie daj boże ci odpowiedzieć i napisać prawdę o tobie, to piszesz jakieś bzdury o innych, których tak naprawdę opisują ciebie. Słabe to jest twoje zaczepianie, a nie moje teksty o dupach. To mnie ciebie żal, że jesteś taki niewyżyty i zakładasz takie denne tematy, w któyrch skupiasz się jedynie na dupach. Ja je nie uważam za dupy, to ty je uważasz i to napisałem, dlatego założyłeś taki temat. Gdyby tak nie było, to napisałbyś coś o De Niro czy Pacino. Ale ciebie tylko dupy interesują, a potem wmawiasz mi, że to ja uważam je za dupy.
A ty czego dokonałeś, poza zaczepianiem?

Mowiacy_do_reki

Mowiacy_do_reki Cały czas się gubisz słyszysz że gdzieś biją dzwony ale nie wiesz w którym kościele !
Ja od ponad pół roku (nie licząc gier) nie założyłem żadnego tematu to po pierwsze, a po drugie posądzasz mnie że zakładam tematy o dupach !
Skoro tak to przypomnij mi gdzie i kiedy założyłem temat w którym kobietę nazwałem dupą ?

I na koniec po trzecie nawet gdybym założył jakikolwiek temat to na pewno nie był by taki durny jak twój ! Ty zakładasz tylko takie tematy w których zamiast rozmawiać o aktorstwie Michała, aktorów i aktorek poruszasz ich sprawy prywatne.

tomucho77

Jedyną osobą, która się gubi to ty i to od dawne. Próbujesz o tym nie myśleć, pisząc jakieś durne teksty i biciu dzwonów. Problemt z głową?
Pół roku? I dla tego, taki niewyżyty jeszcze, i tak plujesz jadem. Nigdy nie twierdziłem, że je tak nazwałeś. Teraz będziesz próbował przenieść dyskusję w tym kierunku, że ja ci zarzucam słów, których nie powiedziałem. To ja je tak nazwałem, bo za takie je uważasz. Tylko taki sens widzę w zakładaniu tematu "One są boskie" (jak jakiś zboczuch) z wypinajacymi się kobietami i pisanie, że są zmysłowo piękne. Ja mam rudne tematy? Haha, zobacz sobie ten swój durny temat, gdzie zamieściłeś fotki tych lasek (nie z filmu) i opisujesz, jakie to są boskie, zmysłowe, piękne. I kto to jest durniem, możesz się dalej desperacko bronić jak niedorozwój, ale widać, jaki jest twój poziom. Mój temat nazywasz durnowatym, a śliniasz się na widok damskiego ciała. Nie wiem, co jest durnowatego w moim temacie. O kopulodromie dowiedziałem się z Wojewódzkiego. Jego też nazwiesz pudelkiem? Na forum filmwebu, nie zamierzam gadać tylko o rolach. Jak masz z tym problem, to zmień portal, bo nikt nie zamierza słuchać twoich debilnych narzekań. Tani hipokryta.
Ty zamiast gadać o czyichś rolach, to gadasz o ich dupach. Ojej, znowu mi zarzucisz, że nie nazwałeś ich dupami. A czy ja kiedykolwiek, tak powiedzialem? Mówię co widzę. Masz jakiś problem, piszesz o nich jak o przedmiotach, a jednocześnie zarzekasz się, że nie traktujesz je jak dupy. Najczystsza hipokryzja.
Nie wiem, co cię boli, ale chyba czujesz potrzebę pouczania innych. Niekoniecznie sam jesteś, taki super.

Mowiacy_do_reki

Widać jak jesteś pusty skoro polskie przysłowie o biciu dzwonów nazywasz durnym.

Nic dziwnego że operujesz taką płycizną umysłową skoro za przykład dajesz mi tego żałosnego pana z TVN-u. Żałosne :(

"To ja je tak nazwałem, bo za takie je uważasz" nie to ty je uważasz za dupy, a ja je uważam za ideały kobiecości, za kobiety które dokonały czegos w życiy a nie za dupy"
... kolejne płytkie słowo obszczymórków spod monopolowego ! tylko takimi płytkimi slowami operujesz ... dupa, laska.

"Haha, zobacz sobie ten swój durny temat, gdzie zamieściłeś fotki tych lasek (nie z filmu) i opisujesz, jakie to są boskie, zmysłowe, piękne. I kto to jest durniem, możesz się dalej desperacko bronić jak niedorozwój, ale widać, jaki jest twój poziom. Mój temat nazywasz durnowatym, a śliniasz się na widok damskiego ciała"

Maria Sharapova - aktorka najwyższej próby na korcie, Nozomi Sasaki - aktorka genialna rola w Tenshi No Koi, Leah Dizon - piosenkarka i aktorka, Yvonne Strahovski - aktorka, Téa Leoni - aktorka, Elisabeth Harnois - aktorka, Taylor Swift - piosenkarka i aktorka, Kristanna Loken - aktorka, Mischa Barton - aktorka, Kate Winslet - aktorka, Amber Heard - aktorka, Eva Longoria - aktorka, Megan Fox - aktorka
... i jak to się ma to tego twojego płytkiego tekstu "laski (nie z filmu)" ?

Tyle w temacie nie pozdrawiam bo takiego płytkiego ludka, który podziwianie kobiecego piękna i kobiet które dokonały wielkich rzeczy w swoim zyciu nazywa zboczuchem, ślinieniem się nie zasługuje na to !!!

tomucho77

Nie to twoje gadanie nazywam durnym. Płycizna umysłowa? Człowieku, panuj nad sobą, bo robisz z siebie idiotą. Jaki przykład? Powiedziałem ci, że masz go naśladować? Nie, więc się hamuj, bo udowadniasz, że jesteś słabym manipulatorem albo kretynem. haha, dupa i laski? Tak się mówi, ty nigdy tak nie mówiłeś. Ok, niech ci będzie, ale to brzmi takj, jakbyś powiedział: nigdy nie jadłem schabowego albo nigdy nie miałem kataru. To raczej ty udajesz kimś, kim nie jesteś. Poza tym to ty założyłeś, gdzie się do nich ślinisz, jak poj.eb, więc to ty je uważasz za dupy i i laski.
"ideały kobiecości" Pod względem urody, a nie charakterym, więc kto tu jest płytki, napinaczu? Ja nie skupiam się tylko na czyjeś urodzie, ale na tym kim jest. Doda jest całkiem ładna, ale totalnie głupia. ale dla ciebie liczy się tylko uroda, ale to mnie nazywasz durniem, durniu.

No właśnie wybrałeś je tylko dlatego, że są ładne. A no tak się ma.
W takim razie, skoro wymienaisz aktorki i sporstmenki, które podobno grają na korcie (haha), to gdzie Meryl Streep, Glenn Close, Hellen Mirren? Nie ma ich, bo nie są już dla ciebie urodziwe, a tylko to dla ciebie się liczy.

Piszesz o mnie, że jestem płytki, a to ty na kazdym kroku udowadniasz, że jesteś płytkim facetem, co się oczywiście równa tej twojej płyciźnie umysłowej. I bardzo dobrze. czy ja chcesz żebyś mnie pozdrawiał? W życiu. Daruj sobie, nikt cię o to nie prosił. Podziwienia kobiecego piękna? Ty masz na tym punkcie fioła.
Nie zasługuje na to?! Ojej, zamknę się w sobie...hahaha
Jaki śmieszny typek.
"aktorka najwyższej próby na korcie"Bałwan. Nie ośmieszaj się.

Mowiacy_do_reki

Hm, czasem przeraża mnie Twoje ograniczenie. Naprawdę. Posługuję się sarkazmem, a jak powszechnie wiadomo, jest to poczucie humoru nieco bardziej wysublimowane i zarezerwowane tylko dla osób inteligentnych, którym nie jest obce myślenie abstrakcyjne. Czyli wszystko to, czego nie można powiedzieć o Tobie, boś jest umysłowy impotent.

Aaa, no i nie noszę glanów, nie jestem też za fizyczną przemocą wobec dzieci. I cholernie mi przykro, że ktoś używa Twojego łba do wbijania gwoździ.

tomucho77

Sarkazm to poczucie humoru nieco bardziej wysublimowane i zarezerwowane dla osób inteligentnych? Czyli sam siebie uważasz za osobę inteligentną? Haha, najpierw się desperacko bronisz, a potem twierdzisz, iż to sarkazm? Co za kabaret. Gość się ma nie wiadomo za co. Sam to przyznał. Jakoś nie zauważyłem tu sarkazmu, ale skoro ty tak twierdzisz. To jak z tymi kawałami. Gość opowiada kawał, nikt się nie śmieje, ale on bardzo głośno i potem mówi, że jest zabawny gość, bo z jego kawałów wszyscy się śmieją. No skoro sam się tak głośno śmieje, to trudno, żeby zauważyłem, iż wszyscy mają go za palanta. Sarkazm to humor wysublimowany? No może, ale jeśli przedmiotem nie jest inna osoba, inaczej jest to kpina z innego człowieka, szczególnie taka nieuzasadniona, jaką ty prezentujesz i wtedy nie świadczy to o inteligencji, a o głupocie i i hipokryzji. Tylko, że tak jak mówię, nie dopatrzyłem się tu sarkazmu. Ty natomiast tak twierdzisz, ale jakoś bez przykładów. No tak okradli cię, ale z czego i kto?
Najlepsze cytaty twoje?
" a jak powszechnie wiadomo"
"zarezerwowane tylko dla osób inteligentnych"
"którym nie jest obce myślenie abstrakcyjne" Tutaj jebłem ze śmiechu. Ja nie udaję, kogoś kim nie jestem, piszę co myślę, np. jebłem, bo takiego słownictwa często używam. Ludzie, którzy określają siebie jakimś myśleniem abstrakcyjnym, mówią o jakiejś rezerwacji tylko dla osób inteligentnych, mają problem z poczuciem własnej wartości. Wypisz, wymalij.
Umysłowy impotent? Haha, to znaczy, że ty jesteś definicyjny impotent. Czyli to jest twój problem i wszystko wiadomo. Cwaniakujsz w słowach, bo w innych argumentach jesteś słaby.
"Czyli wszystko to, czego nie można powiedzieć o Tobie, boś jest umysłowy impotent. " Mn iam, mniam i jeszcze to użycie "boś". Co za poetycka budowa zdania. Naprawdę, leczenie nie przynosi skutków?
Co ma do tego, że nie jesteś za przemocą wboec dzieci. Znaczy, że jesteś dzieckiem i ktoś cię bije? Nie obchodzi mnie to. Ja też mam swoje postulaty. Niepodległość dla Tajwanu.
"I cholernie mi przykro, że ktoś używa Twojego łba do wbijania gwoździ." A mówiłeś, że jesteś inteligentny. Jednak jesteś prymitywny. Mierz sił na zamiary. Na razie to masz przerost ambicji.
Najlepszy był początek, jak mówiłeś: ja używam sarkazmu, a to jest humor wysublimowany zarezerwowany dla ludzie inteligentych, którym nie jest obce myślenie abstrakcyjne. Haha, co za pozer i snob. Inteligentny? Zarezerwowany? Wysublimowany? Nieci bardziej Wysublimowane? Psługuję się sakrazmem? Zarezerwowane tylko dla osób? I ty się tak określasz? Takim słownictwem? jakiś hrabia? Jesteś karykaturą dzisiejszego pseudoegocentryka. Prześmieszny jesteś, naprawdę.

Mowiacy_do_reki

Pisząc o tych wszystkich kobietach które wymieniłem że są to tylko DUPY I LASKI obrażasz aparycję wszystkich kobiet świata, w ten sposób automatycznie strzelasz sobie w kolano, gdyż w ten sposób pokazujesz, że nie masz nic ciekawego do napisania i kończą Ci się argumenty.

Mogę się założyć, że gdybyś zobaczył je w realu, to z wrażenia popękałby Ci wszystkie pryszcze, synku z placu broni.
Idąc twoim tokiem rozumowania wszystkie kobiety, które używają czerwonej pomadki są puszczalskimi - na wszelki wypadek zrób rewizję kosmetyczek swojej rodzicielki.

Możesz się przykro rozczarować, ludku, gdyż to żaden argument. Zrób więc wszystkim przysługę i w chwili słabości walnij sepuku, bo balansujesz na granicy między cwanym gnojkiem a zwykłą ciiipą. I cokolwiek napiszesz, pamiętaj: Ja - Godzilla, Ty - Tokio.

A teraz spadaj odrabiać lekcje lub dodawać kontry, bo zadzwonię do twojej mamy i powiem, że nie zrobiłeś ludzików z kasztanów na plastykę. I może od razu zaznaczę, że to sarkazm, bo jesteś tępy jak pędzące kowadło.

tomucho77

Hehehe, wg ciebie to są dupy i laski. Ty skupiasz się tylko na ich urodzie. Płytki jesteś i tyle. Ja sobie w kolano nie strzelam, bo nie jestem tobą. Ta, jasne mi się kończą argumenty, śmieszny jesteś.

"Mogę się założyć, że gdybyś zobaczył je w realu, to z wrażenia popękałby Ci wszystkie pryszcze, synku z placu broni. " Synku, uuu, masz niesamowite mniemanie o sobie? Myślisz, że masz prawo się tak do mnie zwracać? Bo co? Bo tak ci się podoba. Uważasz mnie za swojego syna? Synku, świadczy o braku szacunku dla innych, a podobno jesteś taki inteligentny i mądry. Tak, właśnie widać, głupi burak bez kultury.
Haha, pryszcze? Co za down. Pryszcze są niezależnie od tego czy ktoś jest w porządku czy nie, dziwne, że tego nie wiesz, ale i tak się po tobie wiele nie spodziewałem. Mnie z wrażenia? Przecież to ty ślinisz do bab, jak pies do kiełbasy. Ja się tak nie podniecam na widok ładnej kobiety jak ty.
"Idąc twoim tokiem rozumowania wszystkie kobiety, które używają czerwonej pomadki są puszczalskimi " Nie, w tej chwili kłamiesz, to twój rozumowania. Ja nic o puszczaniu się nie pisałem, to twoje zdanie. Słaby manipulator.
"na wszelki wypadek zrób rewizję kosmetyczek swojej rodzicielki. "
No i widzisz, taki podobno inteligentny jesteś człowiek z wyższych sfer, a jesteś zwyly burak, cham i prostak. Obrażanie czyichś rodziców, świadczy o tym, że jesteś najgorszym rodzajem dna. Puściły ci nerwy i dostajesz już szału. Może to w twojej rodzinie jest problem z czerwonymi pomadkami w torebkach. Czyżby koledzy w szkole to odkryli i miałeś przeje..ne?
Ludku?Haha, jaki niedorozwój. Kto tak w ogóle mówi. Jakiś frajer z wypiekami na twarzy, co ma 10 kg nadwagi w starych szmatach.
" Zrób więc wszystkim przysługę i w chwili słabości walnij sepuku" Podżeganie kogoś do popełnienia samobójstwa to ciężkie przestępstwo i widzisz? Kolejny raz udowadniasz, jakim śmieciem jesteś. Mimo, że jesteś nagorszym ścierwem, jaki ostatnio widziałem, to nie proponuję ci samobójstwa. Mam szacunek dla życia ludzkiego. Ty natomiast może się równać z najgorszymi tępakami wśród gatunku. to ty byś zrobił przysługę społeczeństwu. Haha, ci.pa? Cwany gnojek? Przecież wszystkie te określenia słyszałeś na ulicy z ust innych ludzi. Już ci się w głowie pomieszało. Jesteś prymitywym kretynem i piz.dunią, już nawet nie piz.dą., idąc twoim tokiem rozumowania. Łatwo się wściekasz.
" I cokolwiek napiszesz, pamiętaj: Ja - Godzilla, Ty - Tokio. " Hihihihih.
Pamiętaj, cokolwiek napiszesz, to ja mam rację, bo mam i już. Nawet jak nie mam racji, to i tak mam. hahahahahahaha
Humor poprawiony na cały tydzień. Ty widzisz, do jakich desperackich taktyk się już uciekasz. Przecież jesteś żałosny i tobie to pasuje.

"A teraz spadaj " Uuu ale nerwy. Teraz będzie mi rozkazywać. Co za frajer, Zero argumentów, nie potrafi prowadzić dyskusji, tylko jakieś wieśniackie "a teraz spadaj". No tak, ja powiedziałem, co chciałem, to ty teraz spadaj. Hahaha.
"bo zadzwonię do twojej mamy " Buahaha, jaki burak. I znowu rodzice. Jaki masz problem ze swoimi?
"ludzików z kasztanów na plastykę" Wystarczy, że ty już za mnie zrobiłeś.
Tępy jak pędzące kowadełko. Nawet porównanie się pojawiło. Pędzące kowadełko. Ciekawe, jakim niedorozwojem trzeba być, żeby formułować takie żałosne wyrażenia. No cóż, tępota to akurat twoja dziedznia.
Sarkazm? Nowy rodzaj sarkazmu. Sarkazm z agresji i wściekłości. Pierwsze słyszę, żeby to był sakrazm. No cóż, ale twoje życie, twój świat i twoje zasady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones