Michał Żebrowski

7,8
18 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Nie wiem czy już był ten wątek ale Michał Żebrowski zagrał też głównego bohatera w Filmie "Kordian" z 1994 :)

sam123

No co Ty .. poważnie? grał? to znaczy stał przed kamerą i deklamował kwestie, wykute na pamięć? A ja jaj...!

TheThing

no poważnie !!! i tak powiedział wszystkie kwestie i stał przed kamerą no bo taka rola aktora !!!!!!!! A ja jaj....! pfff

sam123

BTW - 20 lat temu, kiedy był krotko po szkole aktorskiej i jeszcze nie poczuł w pupie ucisku pseudosławy i bufoniady. Z czasem było coraz gorzej. Branżowcy mówią, ze ostatnie co dobre zrobił u Wajdy. Dalej były porażki.

TheThing

A ty mu zazdrościsz czy co ? trochę zaczynasz tak gadać wiec zluzuj gacie ! Powiem ci ze nie wiem jaki jest prywatnie i nie mnie obchodzi to ! ale podoba mi sie jego gra w Kordianie tam gdzie recytował teksty wykute na pamięć i w jeszcze paru filmach ! baNg !!!

sam123

Zazdrościć mu czegoś? Czego? wykrzywnionych ust? Nie zasroszę, . po prostu panicznie go nie trawię, z obrzydzeniem wyłączam każdy film, gdzie się pokazuje. Do ataku śmiechu doprowadziły mnie jego wygłupy na planie WESTERPLATTE, gdzie z miną Valentino i w tonie Hamleta udając żołnierza gadał coś do kamery.
A wyluzuj gacie, to może pisz do swoich kolesi pod budą z piwem.

TheThing

widzę ze kogoś coś zabolało !!! to po co oglądasz z nim filmy jak go nie trawisz ?? I jak go tak nie lubisz to po co komentujesz wpisy pod jego osoba na filmwebie ? i po co na niego wchodzisz wiec o co ci chodzi ? ! Chcesz aby wszyscy tak uważali jak ty czy co ? Takie rzeczy to możne były za komuny
A teraz będę pisać do moich kolesi z pod budy z piwem
zegnam

sam123

Hi, Sam
czy zabolało... nie wiem. Jest tak:
-Dlaczego oglądam filmy w których pokazuje sie przed kamerą?
Bo część z nich jest tego warta. Choćby dzięki innym postaciom, aktorom. Proste?
-A wchodzę -jak piszesz - "na niego" (co pewnie by lubił, bo to ta opcja), bo irytują mnie zachwyty.
Rozumiem, że zabraniasz mi "wchodzić na niego", ale NIE zabraniasz innym, co go chwalą.
Propaganda sukcesu sprawnie działała za komuny. I miłości wobec wszystkiego. Brata ze wschoda oczywiście też.
Żegnam.

TheThing

Jeszcze się w trące do tego co napisałeś !
Nie zabraniam ci na jego profil wchodzić i nic takiego nie napisałam ! rób co chcesz tylko po co jak go nie Trawić co oznacza że się nim brzydzisz (czyli po co wchodzić na coś co mnie po tym ciągnie na wymioty czy coś ) a po drugie ja nie napisałam że go chwale ! Tylko napisałam że zagrał w Kordianie bo chce aby dodali to do jego filmografii bo akurat tam występował a ty zrobiłeś już swoje!
więc dzięki za bardzo miłą konwersacje i żegnam się ponownie ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones