Michał Żebrowski

7,8
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Lubię go...

użytkownik usunięty

Pan Michał Żebrowski jest bardzo utalentowanym aktorem i młodym jeszcze. Ma przed sobą olbrzymią naukę przedewszystkim teatru. Lubię oglądać spektakle i filmy z jego udziałem, szczególnie jeśli gra on w towarzystwie Zbigniewa Zamachowskiego. Z tego co wiem to Pan Żebrowski rzadko udziela wywiadów w prasie czy telewizji. Ale nie wiem czemu niektórzy ludzie Go nie lubią. To, że zagrał w "Wiedźminie" i wg. innych nie wyszlo mu to, zagrał kicz, to piszą niemiłe komentarze dla samego Żebrowskiego (myśle,że sie tym nie przejął) jak i jego fanów czy fanek. Kiedy przeczytałam jego wywiad w pewnej gazecie, to bardzo mu sie podobało na planie filmowym, bo mógł poznać wiele doskonałości filmowych i nie tylko, nagle w internecie widzi sie takie złe komentarze. Oczywiście to nie zależało to od Pana Michała tylko też od innych ludzi, ktorzy pomagali w powstawaniu tego filmu. Narazie tyle mam do powiedzenia na ten temat, wiec kto sie ze mną zgodzi to prosze o podzielenie sie ze mną swoją uwagą. Pozdrawiam wszystkich i czekam na listy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones