Michał Żebrowski

7,8
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

aktor bardzo średni. Nie powinien dostać ani jednej głównej roli. Wcale nie chce mi się oglądać filmów z jego udziałem. Kto go tak wywindował?

kociara_4

babom to tylko o atraklcyjność chodzi. żal mi Twojego gustu dziewczyno, bo kompletnie nie znasz się na tym...

DiDi_RamBo

Ty masz po prostu zupełnie inny gust, tylko Bruce Willis nas łączy, ale jego to chyba wszyscy lubią. No i ewentualnie Tom Cruise (w mniejszym stopniu). Ale w sumie to dobrze - nie pobijemy się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisoszakal

Zaraz cię ktoś za to rozerwie na strzępy :)

kociara_4

Taaa... Czasem brak krytycyzmu tzw. fanów jest porażający. Ślepi, głusi i głupi, jeżeli nie widzą, że z Żebrowskiego taki aktor jak z Najmana bokser. Kpina i tyle. Dobrze, że masz trzeźwe poglądy i też nie tolerujesz tego chamskiego wymoczka. A co do rozrywania na strzępy... Już mnie kilka razy rozrywali, ale zawsze potrafiłem się zebrać do kupy :-)

lisoszakal

Trafiłeś w samo sedno. Pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy, żeby go opisać to palant. A jako aktor to miernota straszna porównanie z Najmanem jest bardzo trafione :)

quentin-t

Zawiść i głupota ludzka nie zna granic !!!

lisoszakal

Żebrowski to mój ideał mężczyzny. Wdzięk, uroda... marzenie!

Parfum

tak !!! zgadzam się !! <33

kociara_4

właśnie, raczej się nie pobijmy, z resztą nie mam o co, i z kim

kociara_4

Pewnie kiedyś ci się bardzo podobał, ale gdy się ożenił postanowiłaś powieszać na nim trochę psów i pokazać całej Polsce jak cię rozpiera ta nasza narodowa zawiść i zazdrość.

tomucho77

Nie.

kociara_4

Brak mu błysku w oczach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Nie jest za młoda dla niego? Przy starszej by się tak nie zajechał.

draugr

Idź do Teatru 6 piętro i zapytaj się go ?

tomucho77

Myślałem, że Ty wiesz, skoro znasz się na jego sprawach łóżkowych.

draugr

Teraz będziesz się czepiał (szkoda że postawiłem wtedy znaku zapytania).

tomucho77

E tam. Obojętny jest mi ten aktor, choć nie przepadam za jego grą. Byłem ciekaw jak ludzie oceniają go po występach w serialu i najnowszym kryminale.

draugr

Gwoli ścisłości w Na dobre i na złe gra genialnie a Sępa nie oglądałem.

tomucho77

"W Na dobre i na złe gra genialnie... " To jest żart i to bardzo niesmaczny... Buc jest bucem przed kamerą, to cała jego "rola". Czy Ty wiesz na czym polega aktorstwo? Bo Misia nie ma zielonego pojęcia. On jest święcie przekonany, że jego wygłupy w tym serialu to największy kunszt i on tam jest - polski doktór House, a tak naprawdę jest żenujący.
Znam kilka osób, które oglądają ten serialik i twierdzą zgodnie- Misia tam to jakiś ponury żart i zastanawiają się kto go do cholery tam zatrudnił?? No chyba, że twórcom chodziło, żeby oglądalność spadła na pysk.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Po prostu oglądają pomimo cyrkowych występów Żebrowskiego w tym serialu. Seriale o przystojnych doktorach i księżach to ulubiona rozrywka dla mało wymagających widzów :-)

http://film.onet.pl/fotoreportaze/rekordowa-ogladalnosc-na-dobre-i-na-zle,531851 0,13219803,fotoreportaz-maly.html

Faktycznie geniusz aktorski,znów taka sama zbolałą mina jak wszędzie...

Nazywanie sprawy po imieniu i mówienie prawdy, że ktoś jest beznadziejny nie jest ani trolingiem, ani cynizmem, ani ignorancją.
Za to wmawianie sobie i innym, że pseudo-aktor jest wybitnym aktorem jest na pewno ignorancją, a kto wie czy nie trollingiem?

lisoszakal

Chodziło mi o zdjęcie 2/7, gdzie Misia usiłuje "grać".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisoszakal

To chyba z tej niecheci i nienawisci do Michala jestes tak swietnie zorientowany w jego <<kiepskiej>>grze w serialikach i filmikach..... Nie wiem ile masz lat,ale zycze Ci przynajmniej podobnych osiagniec w wieku Zebrowskiego.Niech sobie bedzie jaki chce-wazne,ze nawet taki gosc jak Ty mowi o nim i dzieki temu niech trwa:-)

koza2821970

Cybulski w jego wieku już nie żył. To samo James Dean, Bruce Lee, Marylin Monroe, itp. Pozostawili po sobie bardzo dużo. Porównaj osiągnięcia Michała i tych ludzi, uwzględniając długość życia :-) Misiek może żyć i 200 lat, czego mu serdecznie życzę. Pozostawi po sobie tylko ponurą maskę bez wyrazu. O jego twarz można nóż ostrzyć, a Steven Seagal przy nim to aktor kompletny i wszechstronny. Niestety nie zrobi się kariery aktorskiej mając aparycję i wdzięk Witalija Kliczki i Romana Giertycha. Sorry Gregory :-)

kociara_4

Brak mu błysku w oczach.......Rewelacyjne podsumowanie!

kociara_4

każdy ma prawo do własnej opinii ale moim zdaniem jest super aktorem,wielbiam filmy znim,jest genialny i wcale nie jest "mało atrakcyjny fizycznie" wręcz przeciwnie !!! bardzo ! <33

Madzia_T

Misio genialnym aktorem? To tak jakby powiedzieć, że Marcin Najman jest genialny bokserem, a Michał Wiśniewski śpiewakiem operowym.....
Mało do tej pory widziałaś dobrych aktorów Słoneczko, jeżeli takie byle co jak to coś nazywasz genialnym aktorem...

Najśmieszniejsze jest, że ten mydłek i wypławek żebrowski nosi głowę tak wysoko w chmurach, jak swego czasu Muhammad Ali (taki genialny bokser :-)), różnica jest taka, że Ali miał powody być nadętym megalomanem, bo faktycznie był geniuszem... Żebrowski jest aktorskim odpowiednikiem Najmana, tylko jest zdecydowanie mniej sympatyczny.

lisoszakal

Dając Żebrowskiemu 1/10 stawiasz go na równi z beztalenciami typu Mroczki i spółka !

tomucho77

Bo to mniej więcej ten poziom. Jego poziom i "talent aktorski" ;-)) to coś pomiędzy Mroczkiem nr 1, a Mroczkiem nr 2. Do Kacpra Kuszewskiego już mu trochę dalej...
TY dając takiej miernocie 10 stawiasz go z Bradem Pittem, Russelem Crowe'em, Edwardem Nortonem, zatem ja dając rozsądną 1 temu kuglarzowi bez ikry i polotu przy okazji wprowadzam rozsądną równowagę w przyrodzie i równoważę Twoją niezdrową i nielogiczną 10.
On zasługuje na 10, ale poniżej zera, bo to jest mniej niż zero.

lisoszakal

Zapytam ciebie czy widziałeś kiedyś Mroczków w teatrze ? (odpowiedź jest jedna nie !!! bo to są pseudo aktorzy, którzy nawet nie ukończyli szkoły aktorskiej !!!).

Coś z tobą jest nie tak skoro stawiasz pseudo aktorów na równi aktorem z krwi i kości, który ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną !!!.

I kolejne pytanie czy widziałeś Żebrowskiego w jakiejkolwiek sztuce teatralnej i czy wiesz że gra w teatrze jest najcięższa w zawodzie aktorskim ?

I na koniec jeszcze jedno pytanie kto ci dał prawo do nazywania pana Żebrowskiego miernotą ?

Miernotą to jesteś ty !!! bo leczysz swoje kompleksy lżąc publicznie człowieka którego nie znasz osobiście i co najważniejsze lżysz i wyzywasz człowieka któremu nie dorastasz do pięt !!!

Polska ŻAŁOSNA Zawistna TROLLOWA Miernoto czy dokonałeś w swoim marnym żywocie więcej niż pan Żebrowski ? pochwal się swoimi dokonaniami przed całą Polską ?

tomucho77

90% Hollywood nie ma żadnej szkoły aktorskiej, żadnej szkoły aktorskiej nie miał Łomnicki, a Jacuś Nicholson czy Sean Penn nie wiedzą jak wygląda teatr od środka.....Zapomnij o PWST, to coś w stylu Wyższej Szkoły Cyrkowej, po której 99% absolwentów rejestruje się w pośredniaku.

Mroczki wybrały konkretne studia- Politechnikę i przy okazji bawią się w aktorstwo, udowadniając że każdy może być aktorem, a studia aktorskie to fabryka frustratów i bezrobotnych :-) Talent albo się ma, albo nie ma, a dyplom aktora, hahaha ;-))) nie jest do niczego potrzebny, to nie lekarz ani inżynier...

Niech się Żebrowski bawi w swój szkolny teatrzyk jednego widza, ale nie róbcie z niego gwiazdy kina!!! Tego ponurego, żałosnego konia Clint Eastwood by nawet nie chciał osiodłać ;-)

Tak, doceniam grę w teatrze i wiem, że jest obok aktorstwa estradowego (Kryszak np) najtrudniejsza, bo na żywca. Nie widziałem Żebrowskiego w teatrze i nie mam ochoty oglądać n-ty raz Żebrowskiego grającego Żebrowskiego w teatrze Żebrowskiego, to jest zawsze to samo.


I na koniec... A jak mam nazywać miernotę? Lawrencem Olivierem czy Bradem Pittem? Miś jest denny i smutny jak listopadowa pogoda.
Kompleksów nie leczę, po prostu spokojnie i kulturalnie oceniam zdolności aktorskie (których nie posiada) pseudo-aktora, to wszystko...
Nie każ mi się zachwycać typem, który jest nijaki, nie ma charyzmy, talentu i który do pięt nie dorośnie nigdy prawdziwym aktorom i który w Hollywood mógłby najwyżej wytrząsać popielniczki, no a w maluczkim, polskim bigosie i wioskach jest dla poniektórych "geniuszem i gwiazdą", tak samo jak jakiś lokalno-osiedlowy ping-pongista będzie dla gawiedzi mistrzem rakiety :-)

Olej tego klauna...

Dobranoc Dobra Dziewczyneczko :-)

lisoszakal

Ja też dałam Michałowi Żebrowskiemu ocenę 10 i co z tego ? Każdy mierzy swoją miarą i ma swój gust. Ja mogę powiedzieć,że akyorzy którzy dla ciebie są wielcy dla mnie są miernotami. Także proszę tak nie hejtować. Sądzę również,że nie masz prawa pisać rzeczy typu "Żebrowski jest aktorskim odpowiednikiem Najmana, tylko jest zdecydowanie mniej sympatyczny." - Skąd wiesz,że jest mniej sympatyczny ?! Jestem skłonna przypuszczać,że nie poznałeś Michała Żebrowskiego osobiście więc nie masz prawa oceniać czy jest on sympatyczny czy nie.a stwierdzeniem "Mroczki wybrały konkretne studia- Politechnikę i przy okazji bawią się w aktorstwo, udowadniając że każdy może być aktorem," starasz się bronić Mroczków ?! hahahaha, dobre sobie :) Napisałeś też "Niech się Żebrowski bawi w swój szkolny teatrzyk jednego widza"- Tak? a byłeś,że wiesz jest to "teatrzyk jednego widza" ? n sądze żeby byli jaki aktor (typu właśnie Mroczkowie) otworzył teatr który cieszyłby się powodzeniem. Tak,właśnie Michał Żebrowski otworzył tetar 6 piętro i z tego co staram się na bierząco śledzić odnósł duży sukces. Wieć raczej nie powinieneś mówić,że jest to "teatrzyk jednego widza" bo ooby które nie mają pojęcia o danym temacie nie powinny się wypowiadać. Kolejny cytat " polskim bigosie i wioskach jest dla poniektórych "geniuszem i gwiazdą", - ja wcale nie mieszkam na wiosce ani nic z tych rzeczy chociaż nie jest dla mie ani gwiazdą (bo sama wiem,że nie lubu być tak nazywany) ani geniuszem- nie nazwałam go geniuszem tylko genialnym aktorem a synonimami słowa genialny jest:(specjalnie sprawdziłam): inteligenty,niegłupi,wspaniały,utalentowany itp.. a taką osobą jest dla mnie Michał Żebrowski więc sądzę,że trafnie go określiłam. A co do PWST to mam zamiar się tam uczyć i mam nadzieję,że nie okaże się to dla mnie szkoła "coś w stylu Wyższej Szkoły Cyrkowej, po której 99% absolwentów rejestruje się w pośredniaku." jak ty to nazwałeś. Pozdro.

Madzia_T

sorrki za liczne literówki ale chciałam się pospieszyć ;))

Madzia_T

Nie hejtuję tylko rzetelnie oceniam jego wątpliwe aktorstwo. Nieciekawy, niemiły, nabzdyczony facet. Facet, który 30 dni ma miesiączkę, tyle...
Jeżeli odniósł sukces w teatrze- congratulations! ;-)

Jeżeli go doceniasz i lubisz- OK, przecież każdy ma swoje poglądy. Są tacy, którzy cenią Nicholasa Cage'a, bo ma Oscara albo Hanksa, bo ma 2 Oskary ;-)) Każdy ma prawo do swoich przekonań.

Życzę najlepszego i aktorskich sukcesów po skończeniu PWST!
;-*

lisoszakal

Powtórzę pytanie czy znasz go osobiście, czy poprzez tv stwierdziłeś że jest nieciekawym, niemiłym i nabzdyczonym facetem ?

tomucho77

Nie znam też osobiście Lisa, Durczaka, Palikota, licencjata Kuźniara z TVN, doktora Gje czy Szczuki...... jednak na podstawie relacji z TV i mediów, a także prasy i opinii osób trzecich mam utarte zdanie- to banda chamów i paskudnych stworów.

Nie muszę znać też Żebrowskiego, żeby go nie lubić. To samo dotyczy Putina czy Ziobry :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones