Michał Żebrowski

7,9
18 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Nie przeczę, że byłem jego fanem. Długo nie mogłem uwierzyć że to nie fejk.
Jednak film wyszydzający "rozwałkę" patrioty jest powalający. Do tego buta.
Scena ewidentnie parodiuje rozstrzelanie powstańca/partyzanta. Tłumaczenie że to Kordian jest po prostu durnym mydleniem oczu. Więc zamiast słowa przepraszam, mamy dalszy ciąg skandalu.

Nie jestem już fanem Żebrowskiego. Od teraz ja i moja rodzina, przyjaciele bojkotujemy wszystkie produkty które reklamuje p.Żebrowski. naturalnie bojkotuję też jego działalność artystyczną. Nie będę łajdakowi kasy nabijał.

Dobrosz_65

Myślę, że Pan Żebrowski strasznie przeżył twój bojkot jego osoby. Do dzisiaj nie może się pozbierać.

szamgar

Sądzę, że moja opinia jest powszechna. Pan Żebrowski stracił zdolność honorową.

Dobrosz_65

Z pewnością jest powszechna w Twoim środowisku.

szamgar

Na pewno nie w Twoim. Słowo honor, ojczyzna jest tam nieznane.
Żegnam

Dobrosz_65

Ślepa duma narodowa i kompleksy historyczne również. Z Bogiem.

szamgar

Bogiem sobie gęby nie wycieraj. Wara gnojku.

Dobrosz_65

Wyzwiska, przemoc i nieuzasadnione poczucie wyższości to wszystko na co was stać.

szamgar

widać po tobie, że twarz nieskalana myślą

yosumitshu

Nie znam Cię.

szamgar

Czy ten smieszny aktorzyna ssie ku tasa Caskofkiemu?
https://bi.im-g.pl/im/56/d6/18/z26044246V,Rafal-Trzaskowski-i-Michal-Zebrowski.j pg

xxx454

Dorośli są, mogą robić co chcą.

szamgar

Mogą robić co chcą, ale takie akcje są poniżej jakiegokolwiek poziomu, tym bardziej z debilem Rafalkiem o którym człowiek myślący i będący ponad partyjnymi podziałami nie może powiedzieć dobrego słowa. To jest kandydat na prezydenta ? Z takimi myślicielami PiSowcy będą was ruchać w każdych możliwych wyborach przez co najmniej dekadę .

szamgar

Weź ty się lecz czlowieku

xxx454

Link nie działa, a kolega pytał, co w nim jest :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones