Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Według mnie talent Michała Żebrowskiego nie jest w pełni wykorzystywany. Gra on od czasu do czasu w jakiejść ekranizacji książki (co prawda są one ciekawe a on gra świetnie) albo raz na jakiś czas w filmie takim jak "Pręgi". Ale to jest stanowczo za mało! W USA najlepsi grają w conajmniej trzech filmach rocznie. Rozumiem, że z polskim filmem jest źle ale naprawdę mi żal ,że taki talent nie jest w pełni wykorzystywany...

aniazsk

Też myślę, że troszkę go mało, ale to jest jego zamierzony cel. On sam nie chce dużo grać, żeby się nie sprzedawać. Myślę że dobrze robi.

aniazsk

Zgadzam sie z Toba.
Sledze fily z udzialem Michala juz od dluzszego czasu (nie oszukujmy sie: uwielbiam go:) i uwazam, ze nie zagral jeszcze w filmie, w ktorym do konca "rozlozyl by swoje aktorkskie skrzydla". Owszem, filmy sa dobre, ale w Michale jest jakis dziwny potencjal, ktory wedlug mnie nie zostal jeszcze odkryty.

Pozdrawiam.

Zazusia.

Zazusia

Słyszałem że Michał dlatego jest taki dziwny bo w przerwie między zdjęciami członkowie ekipy filmowej karmią go drażami z morfiną.......!

aniazsk

Popieram twoje zdanie........
Czasem aktorzy "uciekją" z kraju do USA i mimo iż kiepsko tam z angażowaniem ich do filmów zostają.
Nie podoba mi się to, ale w jego przypadku to wyszłoby na dobre. Jest ambitny napewno robi to co lubi, ale z całym szacunkiem czy zależy mu tylko na takich ngrodach jak Viva najpiękniejsi. Na jego miejscu próbowałabym sił w Hollywood, a jak nie tam to napewno gdzieś za granicą. W Polsce się tylko marnuje, bo teraz wszystkie role będą należały do kiepskiego Zakościelnego, który miał szczęście dostać się do kilku produkcji i proszę bożyszcze nastolatek. Zawsze jest tak, że dobry aktor żadko kiedy jest doceniany za dobre role, bo na dobre filmy się nie chodzi wybiera się same badziewia. To jest przykre!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones