Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Żenujący aktor, kompletnie bez jaj, technicznie słaby, osobowość żadna jedynym jego plusem jest uroda (choć nic pod nią się nie kryje) i piękny tembr głosu (w którym tez tak naprawdę nic sobą nie wnosi)

użytkownik usunięty
TIR

Chyba nie wiesz czym jest aktorstwo i na czym polega technika aktorska. Sama kiedyś myślałam, że Żebrowski jest cukierkowatym chłopcem który nie ma talentu aktora i nawet nie wiedziałam jak bardzo się myliłam. Z biegiem czasu jak widziałam go w kolejnych rolach moje zdanie o nim ulegało zmianie. Teraz jest to jeden z moich ulubionych polskich aktorów. Wiesz co jeśli obejrzysz z jego udziałem spektakle teatralne (m. in. jak grał Gustawa/Konrada w "Dziadach" i "Huśtawka" - jak gra tam z Mają Popielarską, albo zobaczysz go jak gra na żywo w teatrze) i nadal stwierdzisz że Żebrowski jest pastą do butów to znaczy że coś z Tobą jest nie halo, masz mnóstwo kompleksów i zazdrościsz innym talentów:p

użytkownik usunięty

talentu to on nie ma za grosz... zebrowski to jedna wielka pomylka... a gdyby nie szkolne lektury i to ze dzieci chodza tlumami do kina bo dyrekcja do tego zmusza to pan zebrowski by pracy nie mial...

Żebrowski to pustka Dzianiu. Jeśli uważasz go za dobrego aktora to o aktorstwie nie masz zielonego pojęcia. (obejrzyj sobie „Doktora Haustusa”) To nieszczęście że ludzie kupują tylko ładne mięso które niema nic w środku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones