Michał Żebrowski

7,8
18 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

SPROSTOWANIE DO WIEPRZA

użytkownik usunięty

Pragnę oficjalnie przeprosić za umieszczoną tu przeze mnie kilkanaście miesięcy temu pod pseudonimem Lorinna brzydką informację dotyczącą Michała Żebrowskiego. Napisałam, jakoby aktor spotykał się z moją15- koleżanką, a następnie ją rzucił. Historia ta jest wyłącznie opowieścią owej koleżanki (niezbyt bliskiej nawet, a więc o nieokreślonej przeze mnie wiarygodności) i nie ma potwierdzenia w zadnych namacalnych dowodach czy faktach. Mogła być więc (i teraz po czasie podejrzewam, iż jest) wyssanym z palca kłamstwem. Nie powinnam była nigdy zamieszczać takiej informacji publicznie, zwłaszcza nie upewniwszy się, czy w ogóle jest prawdziwa. Szczerze i ogromnie przepraszam pana Michała Żebrowskiego, jego rodzinę, przyjaciół i fanów, oraz wszystkich filmwebowiczów za to, że w tak niegodny sposób naruszyłam dobre imię aktora i oszkalowałam go obrzydliwą, odrażającą plotką. Przepraszam też wszystkich, których w trakcie mojego bytowania na tym portalu obraziłam w złości i rozgoryczeniu: Oshin, Eleonorę, SHadowDrake'a, Dianę6Echo, Crisa, MisShadowcat a nawet Maria, Psychopunka i Kamasa. Wybaczam Wam też wszystkie nieprzyjemne, a nawet okrutne słowa. I żeby nie było - nie wracam. Po prostu zmieniłam trochę swoje życie i uznałam, że należało to właśnie napisać.

użytkownik usunięty

cóż jest nagannego w spotykaniu się z 15-latką, a tym bardziej w rzuceniu jej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones