Michał Żebrowski

7,8
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Faktycznie Michał gra chyba tylko w ekranizacjach lektur szkolnych, bynajmniej z takich jest znany. Jedyna jego rola którą mogę wspominać z uśmiechem na ustach, to rola Jana Skrzetuskiego w "Ogniem i mieczem". Może to wina charakteryzacji, albo innych dupereli, ale tam naprawdę pokazał facet klasę. Grał wyśmienicie, szkoda, że nie powtórzył tego w innych filmach. Na "Panu Tadeuszu" prawie zasnęłam, a o "Wiedźminie" to raczej nie będę już wspominać... Uwielbiam go tylko za Skrzetuskiego, reszta jest niczym.

crying_wolf

Jak będziesz miała okazję obejrzyj spektakle teatralne z jego udziałem,. On zdecydowanie lepiej sprawdza sie w sztukach teatralnych, przyajmniej moim zdaniem. Tam pokazuje że jest naprawdę dobrym aktorem. Z filmów jedynie podobał mi się w "Ogniem i mieczem" i w "Pręgach".

sylwunia_77

ee, jeszcze nadaje sie do ogladania w widzminie, panu tadeuszu! moj ulubiony aktor(Joaquin Phoenix)jest w każdym świetny!!!! :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones