Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Film to klapa totalna. Jestem fanem Geralt'a więc wiem jak ten film się ma do książki. Ale muszę przyznać że Michał jako Geralt zagrał bardzo dobrze. Nawet fajnie się oglądało jak walczy, ale podkreślam że wszystko inne poza grą aktorską było klapą. Gdyby ten film się udał, to wyraźnie widać że Żebrowski się nadaje na Geralt'a z Rivii. Pozdro.

United_

Zgadzam się z tobą. Michał był w 'Wiedźminie' taki jak powinien być. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Od razu widać czy aktor się przykłada do swojej roboty (wygląd, technika walki) czy tylko czeka byle na konic zdjęć i na wypłatę, a i na okładkę w TOP piśmie. Pozdro.

paulina_100x

Przyznaję w 50% rację.
Żebrowski świetnie zgrał Geralta, ale nie mam tez niczego do zarzucenia Zamachowskiemu i Dymnej.
Ogólnie film dupowaty, ale Żebrowski to jeden z niewielu mocnych punktów...

United_

Żebrowski dobrym Geraltem? Ten PanJednaMina? O rany... Tylko Zamachowski jako-tako dawał radę, a reszta. Szkoda gadać. Żal mi było patrzeć na jego grymasy, naprawdę. Ale to kwestia gustu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones