Michał Żebrowski

7,8
18 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Dla mnie Michał Żebrowski to jeden z najlepszych polskich aktorów.Na stałe będzie u mnie nr.1 za Sępa.Podobały mi się też jego kreacje w Ogniem i Mieczem,Pręgach i wielu
innych.
P.S Wiem że niektórzy z was zaraz mnie wezmą za idiotę bez gustu,trolla,gimbusa itd.A oceniając tak ludzi sami jesteście tymi wyżej wymienionymi.Aha i mam na to
wyje*ane.Liczę na normalne komentarze.Pozdrawiam

killfrenzy8282

Zgadzam się w 100%! Nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają Żebrowskiego. Dla mnie jest naprawdę świetnym aktorem. No i ten jego głos... Żebrowski wymiata!

Tom_96

Zgadzam się z wami. Jego głos jest boski:-)

ewelina1000

Jak tęż lubisz jego głos, to posłuchaj sobie tego: http://www.youtube.com/watch?v=ednu8MOkJ6U

killfrenzy8282

Głos głosem, ale któż inny byłby w stanie tak mistrzowsko wcielić się w Geralta z Rivii?! *-*

killfrenzy8282

Taak, dokładnie. Uwielbiam go. Jest b. przystojny i jak słyszę jego głos to się rozpływam. Mogłabym go słuchać godzinami. Moja ulubiona rola p. Michała to Skrzetuski w OGNIEM I MIECZEM. W Starej baśni też świetnie zagrał. No cóż ... SZACUN :D

viktoria1998

według mnie jeden z najlepszych polskich aktorów. świetnie zagrał w sępie (kocham ten film) . aktor uzdolniony i przystojny :)

killfrenzy8282

Ja też się dołączam do wielbicieli Żebrowskiego. "Kocham" go nad życie, jest wspaniały i cudowny :P

gabrionetka

Ale kochacie i podziwiacie go za wygląd ... bo chyba nie za aktorstwo !

killfrenzy8282

Dla mnie również Żebrowski za rolę w "Sępie" numerem 1 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones