Michał Żebrowski

7,8
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Jaki lubicie film,w którym grał Żebrowski?

edyta3820

"Senność" <3

edyta3820

Kto nigdy nie żył...

edyta3820

Ogniem i mieczem

edyta3820

Kto nigdy nie żył i Pan Tadeusz <3 <3

edyta3820

Każdy film w którym on występuje oprócz Wiedźmina

killfrenzy8282

Każdy film,w którym grał a szczególnie Wiedźmin.

edyta3820

Kto nigdy nie żył
Ogniem i mieczem (serial)
Wiedźmin

edyta3820

Pręgi, Ogniem i Mieczem i zdecydowanie nie wiedźmin ale nie ze względu na jego słabą grę ale raczej ze względu na fatalny scenariusz i kiepską reżyserię.

edyta3820

Przede wszystkim Wiedźmin, Ogniem i Mieczem i Na Dobre i Na Złe.

edyta3820

Kochankowie roku tygrysa,Kto nigdy nie zył,Janosik -jako Huncaga zagrał wyśmienicie zbója!
Prawdopodobnie dobrze zagrał w Pręgach,ale niestety nie widziałam,ogólnie bardzo dobry aktor!

MUSSS

Michał Żebrowski niezastąpiony jako profesor Falkowicz w serialu Na dobre i na złe. Rola z czarnego charakteru ale za to trzymająca w napięciu do samego końca i nie nudną. Bo co to byłby za serial bez Falkowicza :))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
edyta3820

Odpowiem troche dziwnie ale ten pan zagra swoja najlepsza role w filmie... ktory nigdy nie powstanie. To taki polski John Doe- pan nikt, NN , ktory zajmuje miejsce w polskiej kinematografi. Jedyna mina, jaka umie zaprezentowac ten pan, wystarczyla do pokazania w JEDNYM filmie - reszta niech bedzie milczeniem...

edyta3820

Na dobre i na złe ;)

edyta3820

Stara basń, Wiedźmin, Tajemnica Westerplatte, Sęp, Ogniem i mieczem - świetny aktor w każdej roli.

kkutz

Na dobre i na złe , ogniem i mieczem, janosik- świetnie zagrał zbója. Pamiętacie teledysk z udziałem Anny Mari Jopek pt "Wspomnienie" zagrał znakomicie a ten jego głos boski.

użytkownik usunięty
edyta3820

Zdecydowanie "Tajemnica Westerplatte".
Tylko po co gra w takim chłamie jak "Na dobre i na złe" ???

Na jakiej podstawie twierdzisz że ten serial jest chłamem ? ile odcinków obejrzałaś ? czy oglądałaś ostatnie 100 odcinków ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Tak jest : )

Skoro obejrzałaś ostatnie 100 to powinnaś zauważyć różnicę między nimi a poprzednimi odcinkami !

użytkownik usunięty
tomucho77

Owszem, jest różnica, ale i tak nie szlaję za tym serialem.

Skoro widzisz różnicę to dlaczego piszesz że ten serial to chłam ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie chłam. Po prostu nie uwielbiam go jakoś bardzo....
Może powiem tak: jest chłamem, ale Michał Żebrowski gra spoko.

A inni i inne ?

edyta3820

Tajemnica Westerplatte - fajny film . Źebrowski gra tam świetnie .

użytkownik usunięty
kw1999

Oooo tak!!!

edyta3820

"Nad życie" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones