Michał Żebrowski

7,8
18 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

bardzo dobrze napisana rola i świetnie wykreowana postać!!
gratuluję!!
nie spodziewałam się:)- aż serial odżył bo tacy ludzie/lekarze też są i to często!!

b.dobrze ze podjął się gry w tym serialu!

:)

kivinka

Fajnie że ktoś jest podobnego zdania XD

FREGER

moim zdaniem jest troche za bardzo teatralny w tej roli, co nie zmienia faktu że to ciekawa postać

peggybrown1994

prywatny teatr ma to i teatralnie gra - że tak zrymuje - może i trochę faktycznie teatralnie ale tacy ludzie (chodzi o charakter) ... są i to często wśród lekarzy ... !!!

peggybrown1994

Zgadzam się z Tobą - w moim odczuciu również gra zbyt teatralnie, ale jak napisała kivinka-tacy ludzie naprawdę się zdarzają w różnych środowiskach zawodowych - lekarskich czy artystycznych...

kivinka

Wiele osób takich znam, którym rola Żebrowskiego się nie podoba. Mi osobiście się podoba i to bardzo. Dodaje COŚ fajnego do serialu, który 'wymarł' parę lat temu.. A to co zrobili z Burskimi to już nie wspomnę ; / A wracając do bohatera Żebrowskiego to mimo, że nieźle jeżdzi po Wiki i nie za dobrze traktuje personel, to lubię go - bohatera jego. ! Ma on takie spojrzenie, że aż zamurowuje xd

użytkownik usunięty
kivinka

Też uważam, że Żebrowski świetnie gra Falkowicza. Jest naprawdę rewelacyjny

kivinka

Że co ??? Ha ha ha...To wspaniały aktor,ale bez jaj.Ja powiedziałabym,że cierpi na brak propozycji filmowych...No bo po cholerę, taki aktor jak on,gra w tym tasiemcu?

kivinka

On jest świetny w tym serialu .

ILIANA73

Gdyby nie postać Falkowicza serial bylby troche nudny,a jego teksty i mimika sa rewelacyjne.

kivinka

to fakt, jeden z niewielu polskich seriali, tych takich barzdiej taśmowych, który da się oglądać, i on (Żebrowski) sobie wspaniale radzi jako profesor medycyny.
Trzeba przyznać dobry to aktor. Mnie się podoba Jego rola w filmie Pręgi, co do Tajemnicy Westerplatte to jeszcze nie wiem, nie oglądałem.
Pierwszy jego lepszy epizod aktorski w filmie Samowolka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones