Michał Żebrowski

7,8
18 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Gra główne role w kolejnych "superprodukcjach"... Tak naprawde to kiepski i bezwartościowy aktor. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

użytkownik usunięty
menshikov

to, że gra w super produkcjach nie może być wyznacznikiem jego jakości gry aktorskiej! Pewnie gdybyś był na jego miejscu też byś nie odrzucał takich ról dobrze opłacalnych -mając pieniądze możesz być wolnym na tyle,że każdą kolejną proponowana rolę będzie mógł odrzucić lub przyjąć- wg swojego uznania

użytkownik usunięty

widziales go w dziadach albo w pregach? schowaj sie ziomal

użytkownik usunięty

a)odrzucałbym

b)jakoś tak nie korzysta Michałek z wolności - i prosze skończcie z argumentem pt.pręgi - to jest 1 film.. nawet chyba Stalonnowi sie zdarzało czasem w czymś zagrać

użytkownik usunięty
menshikov

W Ameryce są prawie same superprodykcje, a to,że MŻ się to wytyka nie najlepiej świadczy o stanie polskiej produkcji filmowej.

No cuz ja niewidziałem jeszcze dobrej kreacji pana Żebrowskiego. Wprawdzie przyłorzył się w neszczęsnych "Pręgach" lecz został fatalnie poprowadzony dlatego w całości pstać Wojciecha sprawia wrażenie sztucznej. (a to co ostatnio odstawił w pewnym okropnym przedstawieniu pana Wybitnego Aktora to............strzelba i trach)

użytkownik usunięty

w Ameryce są prawie same superprodukcje???
jeden z najlepszych aktorów na świecie jeśli nie najlepszy - Johnny Depp zaczynał tam właśnie i w superprodukcjach bynajmniej nie grał, wręcz przeciwnie, podobnie Sean Penn etc.

użytkownik usunięty
menshikov

Przykro mi, ze tak mnie oceniacie. Tylko tyle ...

użytkownik usunięty
menshikov

no cóż mój polonista go uwielbia (POZDROWIENIA DLA PANA "ŚLIMACZKA") ;D , ale dla mnie facet jest obojętny... nie przeszkadza mi

użytkownik usunięty

ŚLIMACZEK to człek wielki podobnie jak M.Żebrowski. Pozdro dla ŚLIMUSIA (PS.:ja nigdy umyślnie nie wkręcam na lekcji!) PS.2:kto napisał wpis, na który odpowiadam?

użytkownik usunięty

kto napisał? nie wiesz? Żebrowski sobie jaja robi i sam o sobie pisze:)

użytkownik usunięty
menshikov

Tak prawdę mówiąc to PAN ŚLIMACZEK to ksywa, jaśnieoświecony pan Tomek nazwisko ma raczej zajęcze... ;D A poza Żebrowskim podziwia Brada Pitta zwłaszcza w "Troi"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones