Michał Żebrowski

7,9
18 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

reszta w piosence Kazika.

pan Żebrowski pokazał jak małym człowiekiem jest występując w spocie Rafała Trzaskowskiego i odgrywając scenę rozstrzelania https://www.youtube.com/watch?v=owhKtQKs1jo

Rzymianie słusznie pogardzali fachem aktora, który był w drabinie społecznej traktowany na równi z prostytutkami.
Z przyjemnością będę kradł z internetu filmy z jego udziałem.

MackuPicku

Należy jeszcze wspomnieć wywiad pana Żebrowskiego w radiu Zet przed wyborami samorządowymi, gdzie wychwalał Trzaskowskiego w taki sposób że aż się rzygać chciało. "Chciałem dać świadectwo, że Rafał jest wspaniały". Wyszło to wszystko strasznie żenująco. Mówił tak, jakby był chory z nienawiści do PiS-u. Aktor, który wypowiada się politycznie lub popiera jakąkolwiek po jr polityczną, jest u mnie skreślony na wieki.

MackuPicku

Jak tam tam warszawka hahaha

MackuPicku

Zluzuj bo ci żyłka pęknie... ;-)

szamgar

mimo wszystko miło patrzeć, na szuranie brzuchem po dnie przez wasze yntelektualne elyty, towarzyszu szamger.

MackuPicku

Nie jestem waszym towarzyszem.

MackuPicku

Kiedyś był aktorem a teraz to chyba jednak poszedł w inną stronę. ;-( https://youtu.be/roy_mVpToLY

użytkownik usunięty
Chlor_3

Kariera szoruje po dnie między plotkiem a maglem. Reasumując zgasili go jak peta.

użytkownik usunięty
Chlor_3

Cyccy ycy y y y y

MackuPicku

Pięknie kwilisz.
I jeszcze przyznajesz się, żeś złodziej. Skoro tak lubisz historię to pewnie wiesz, że takim podłym złodziejom jak ty, obcinano ręce. Masz szczęście złodzieju, że czasy się zmieniły.

MackuPicku

i co pisowski pionku? jak ci się żyje w reżimie autorytarnym pis? świetnie? Żebrowski dalej jest dla ciebie zły? haha

Ush

meski organ pciowy w twoje vaginosceptyckie dupsko szanowny vaginosceptyku. Życze tobie żebys dożył prawdziwej dykatury, pod która nie wyjedziesz za granico opalac swego vaginosceptycznego dupska. jak juz Polskaprzestanie istnieć takie libki jak ty najbardziej będa za niz płakali. Bede wtedy popijał wódeczkę smiejąc się z was. Żebrowski to ciul.

MackuPicku

płaku płaku, prawaku

Ush

płaku płaku będziesz miał lewaku jak ci ten pis w końcu zabierze ten paszport i ześle na Podkarpacie. Tak, żeby się spełniły twoje mokre sny o dyktaturze :)

MackuPicku

pis nie musi nic robić, bo już żyjemy w reżimie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones