Olga Frycz

4,9
3 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Frycz

Nie wiem czemu ją tak krytykujecie? Świetna dziewczyna.Skromna,sympatyczna i taka normalna.A to,że jest córką pana Frycza to chyba nie Jej wina?

nellcia1993

Popieram. Także nie rozumiem tych złych opinii.Ale tak to jest lubiane są te co przez łóżko i skandale kariere robią

Giselle123

Dokladnie super dziewczyna skromna i sliczna!!!

Giselle123

Tyle że ona zrobiła karierę przez łóżko.

alien_2

A Ty wiesz to na pewno ?

aceofspades1301

Nie, nie wiem na pewno. Ale nie lubię bab, które prowadzają się z żonatymi facetami. Komentarz sprzed kilku lat,może trochę się zapędziłam, ale nadal jej nie lubię.

nellcia1993

NIE JEST skromna. widac, ze nigdy z nia nie pracowalyscie

savonn

to pochwal się savonm..

savonn

może porostu jej zazdrościsz tego co osiągnęła. Poza tym ja z obecnie z nią pracuje na planie filmu "80 milionów" i jest naprawdę bardzo skromna i sympatyczna. Poza tym nawet na pierwszym dniu po zdjęciach gdy byliśmy w hotelowym barze przysiadła się do nas pomimo że przy stoliku siedzieliśmy my - kaskaderzy i statyści (którzy są na stałe nie te 2500 którzy byli przez 3 dni). Nie usiadła z innymi aktorami tylko z nami i okazała się normalną dziewczyną. A gdy dowiedziała się, że często bywam w Krakowie. Poprosiła o numer mojej prywatnej komórki i podała swoją prywatną komórkę stwierdzając, że jak będę w Krakowie to dać jej znać to się spotkamy.

yowki

mhm a mnie zapytała czy sie w nią zmieszcze ... prosze Cie :)

a powaznie - śliczna jest - ale aktorka srednia bardzo.

yowki

no to fajnie miałeś/aś ;]

yowki

co bullshit,jakby do mnie sie dosiadla to zaraz bym jej dal ksiazke do lapy zeby sie czegos madrego nauczyla.nie dosyc ze jest slaba aktorka to jeszcze reprezentuje intelektualna mielizne.w programie u kuby wygladala jakby byla po dobrym joincie.

sanczopansa

No Ty to też weź książkę i naucz się pisać(klawiatura)

nellcia1993

Też nie widzę zastrzeżeń. Ładna naturalna, ma w sobie dużo uroku. Przestańcie jej wygarniać ojca, bo to głupie po prostu.

kyle_reese

Ech, kobieta moich marzeń. Oderwana od rzeczywistości, inna, dziwna, bez zbędnej wyniosłości.

SbobekH

chyba bez zbednej wiedzy.buahahaahahaha
jzeli tak wyobrazasz sobie kobiete twoich marzen to lepiej zastanow sie nad zmiana orientacji,

nellcia1993

Nie wiesz czemu ? hehe, po pierwsze wgl nie ma talentu po tatusiu (ale to nie jej wina), po drugie powiedziała u Wojewódzkiego, że stan wojenny skończył się w 1989r... mimo, że grała we "Wszystko, co kocham". I to już mnie upoważniło do tego, że z czystym sumieniem wystawiłem jej jakże wiele znaczące 1/10.

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Dlaczego jest tak krytykowana? Jest jeszcze jeden powod - Rozbila malzenstwo Borcucha z Ilona Ostrowska a takich rzeczy sie nie robi

czemu kazdy tylko ją obwinia .
ona winna , ale i borcuch tez !

Immortal_Stasin

Mnie to też zdenerwowało. Nie obchodzi mnie to, czy rozbija małżeństwa, gra w pantominie czy cokolwiek. Przyjmuje scenariusz ? To powinna chociaż wykazać krzty zainteresowania tym tematem. Ja po jej wizycie u Wojewódzkiego poczułam lekki niesmak. I nie mówcie mi, że jak jest się modelką to musi się mieć JEDYNIE ładne ciało, a jak jest się aktorką to ma się JEDYNIE dobrze grać i nie trzeba nic wiedzieć. Bullshit.
Mogę jedynie się zgodzić, ze we " Wszystko co kocham " zagrała dobrze. Tyle, reszta w jej osobie mnie przeraża i odpycha.

użytkownik usunięty
LubieWieszaki

kilka słów o Oldze ode mnie:
-ceniłam ją jeszcze zanim zagrala we Wszystko co kocham- uwazam ze jest po prostu swietna aktorka
-cenie ja mimo iz przyczynila sie do rozpadu malzenstwa (swoja droga Jacek tez nie jest bez winy, czemu wszyscy wieszaja psy na Oldze?)
-u wojewodzkiego na pewno byla zestresowana i stan wojenny pomylila z komunizmem! ciekawe jak wy byscie wypadli i czy byscie z wrazenia nie zapomnieli wlasnego imienia ;)
- jesli chodzi o jej urode to uwazam ze jest sliczna, dziewczeca i naturalna, nie jak wiekszosc marnych akteork-celebrytek
- jej sposob wypowiadania sie pozostawia wiele do zyczenia ale jak juz mowilam na pewno byla stermowana poza tym jej umiejetnosci aktorskie sa znakomite i o to przede wszytskim chodzi! Olga trzymam za Ciebie kciuki!

buhuhuahuahuahauaahuahhuahuahuahahahahahauh heheh huh hihi..

sanczopansa

A Ty to jesteś sam z siebie taki głupi czy Tobą ktoś steruje ?

nellcia1993

Nie wiesz? Już Ci mówię :) Dziewczyna nie ma ani odrobineczki talentu aktorskiego - jak dla mnie totalne drewno, w każdym filmie wygląda tak samo. Mam w nosie to, że jest córką Frycza - to w ogóle jest nie istotne. (no może byłoby, gdyby po tacie odziedziczyła aktorskie zdolności) Poza tym dla mnie, nazwanie kogoś, kto robi karierę przez łóżko i rozbija przy okazji małżeństwo, osobą skromną sympatyczną i normalną jest co najmniej dziwne. Poza tym w programie Wojewódzkiego udowodniła też, że jej stan wiedzy nie wykracza poza zakres przedszkola. No bo wybaczcie, ale żeby nie wiedzieć kiedy był w Polsce stan wojenny? Trzeba chyba być naprawdę płytkim intelektualnie.

nellcia1993

Może i jest miła i sympatyczna (choć nie wygląda), ale mnie interesuje nie jako osoba, ale jako aktorka. A aktorką jest niestety beznadziejną. W zasadzie zawsze gra tę samą rolę. Krytyka odnosi się więc nie do jej osobowości, ale do umiejętności aktorskich, których najwyraźniej nie dostała w puli genowej.

użytkownik usunięty
nellcia1993

Całkowicie się zgadzam - oglądałem wiele filmów i za każdy razem dobrze ogląda się w kinie jej role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones