Przemysław Cypryański

5,8
1 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Cypryański

Jestem przyjacielem jego bardzo bliskiego krewnego (bez nazwisk). Wszycy którzy go tutaj obrażają mu poprostu zazdroszczą, że chłopak z małej miejscowości potrafi się wybić. Jest tutaj wiele komentarzy np że sztucznie gra: gra jak gra ja nieuważam go za Nicholsona czy Pitta ale on szkoły aktorskiej nie skończył i to się poprostu nazywa TALENT. Było także porównanie do Juli Wróblewskiej. Ludzie nie ośmieszajcie się Julia Wróblewska to beztalencie ze złą dykcja co innego Emilia Stachurska czy inne młode gwiazdki (Julia Kerner czy coś w tym stylu z ''Heli w opałach''.), i gdzie tu powiązanie do Juli. Fakt zagrała w dobrym filmie Tylko Mnie Kochaj, ale zagrała źle przynajmniej dla mnie i ok 20 krytyków i znawców kina polskiego (w tym z 4 na filmwebie), że jej gra ma wiele do życzenia. Natomiast jeżeli chodzi o jego urodę. Na ten temat nie będe sie wypowiadał gdyż jestem facetem, ale równierz jako fecet facetowi mówię mu,że urodą się wyróżnia. Jak zobaczysz rudego z piegami w okularach bladego odrazu wiesz, że brzydki ;). Podsumóując z przykrością stwierdzam iż wszyscy obrażający go w bardzo wulgarny i nieprzyjemny sposób (ja na jego miejscu wysłał bym przynajmniej ze 20 emaili do filmwebu o usunięcie kont) to zwykła chamska zazdrość. Wyłazi polska kultura dla ludzi, którym cos się udało lub udaje.

Pozdrowienia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stolaz

impromptu2 Przemyslaw nie skończył studiow aktorskich- studiował jak Kasia C. psychologię. A teraz dowód i na to, że nie skończył studiów aktorskich i nie ma TALENTU(ocena obiektywna) - nie dostał się do "Związku Artystów Scen Polskich"(zasp) a to świadczy, że nie ma talentu(jesli nie potrafil zdać egzaminu aktorskirgo) to samo już w sobie jest dowodem na to, że jest słby.Obejrzałem kilka urywków tego badziewnego serialu i według mnie jest tam najgorszym aktorem (poza dziecmi) i jest to obiektywna ocena, bo ani go lubie, ani nie lubię. Natomast przez ciebie przemawia(stolaż) subiektywizm, bo jestes znajomym jego znajomego, więc jak można taką osobe krytykować

Lukaszek

Janusz Gajos nie dostał się kilkakrotnie do szkoły aktorskiej. Bazując na twojej wypowiedzi wychodzi, że jest beztalenciem! Z początku Daniel Olbrychski grał, a nie miał wykształcenia aktorskiego. Czy on też jest beztalenciem? Pierdolisz głupoty.
Gdyby Cypek skończył aktorską zmieniłbyś do niego stosunek? Z pewnością nie. Oznaczałoby to, że nagle został obdarzony talentem aktorskim? Nie. Talent się ma i nie da się go nauczyć w żadnej szkole.
Nie jestem fanką Cypka, ale nie lubię hipokrytów. A co do niego samego to powiem krótko, że jest jednym z "aktorów" z półki "Cichopek, Mroczek, Krawczyk".

Stolaz

jeszcze jedno: gdyby był to utalentowany aktor - nie grałby w tym serialu to jest raz, dwa dostawałby ciekawsze role(a nie dostaje żadnych) trzy) zagrał w również badziewnym filmie "dlaczego nie" rolę czwartoplanową

Nie ma szans z tak rewelacyjnymi aktorami młodego pokolenia jak choćby:Karolina Gruszka, Borys Szyc czy Agnieszka Grochowska. Nie dorasta im do pięt. a niestety talentu nie można się nauczyć(zdobyć),trzeba go mieć w sobie

Lukaszek

wielu młodych i utalentowanych aktorów, zaczynalo od seriali!! a pozatym w jeszcze raz gral jedna z glownych roli

Lukaszek

Czy sugerujesz ze Kożuchowska, Pyrkosz, Lipowska czy tez wielu innych
aktorów z M jak miłość źle gra ? Małgorzata kożuchowska jest bardzo dobrą
aktorką i chyba nie myślisz skoro piszesz ze wszyscy tam są na poziomie
zera. ;/ a co do Cypryańskiego to nie uważam go za złego aktora. Niech gra
i próbuję się wspinać coraz wyżej nikt od razu nie był mistrzem. Co do
moderatora tego tematu nie wiem dlaczego tak źle oceniasz Julię Wróblewską.
to jeszcze dziecko i z czasem jej dykcja i wiele innych wad się poprawi.
Chyba raczej z Twojej strony to zazdrość nie wiem o co... że ma propozycje
zagrania wielu ról co jest rzadkością.

Stolaz

sory ale gdybyś nie był przyjacielem jego bliskiego krewnego, to bys jego nie bronil...basta

Stolaz

a ja obiektywnie stwierdzam że jest fajny i jeszcze zobaczycie że dostanie rolę pierwszoplanową a jakimś filmie :p

Stolaz

Miło na niego popatrzeć, sympatyczny jest, dostał swoją szansę więc nie dziwmy się, że z niej korzysta, ale fakt faktem do Borysa Szyca to mu daleko;-)

Stolaz

ale czego ja mam mu zazdrościc. Zawsze przywołuje sie ten argument, jak sie nie ma powaznych!! Naprawde nie mam czego. do innych aktorów młodego pokolenia nic nie mam (borys szyc, mateusz damiecki, karolina gruszka) i co im tez zazdroszcze? Przemysław po prostu nie nadaje sie do aktorstwa!! i to jest obiektywna ocena.

Lukaszek

akurat damięckiego to bym aktorem nie nazwała, dla mnie to chała, juz nie czuje ze rymuje, chala i buc nadęty, kiepski ma potencjal, raczej jego brak, oprocz jako takiej buzki, ale mnie nawet jego uroda nie przekonuje. a przem jesk ok, chociaż...ale to juz moje prywatne spostrzeżenia.

Stolaz

Ja wszystko rozumiem- można komuś zazdrościć, albo i nie. Ale po co od razu kogoś obrażać? Kogoś, kogo się w ogóle nie zna. Ja też uważam, że w Polsce jest wielu zdolnych młodych aktorów (np Borys Szyc), zdolniejszych niż Przemek, ale to nie tłumaczy tych agresywnych tekstów, które się do niego odnoszą. Ja osobiście bardzo lubię postać Kuby w 'M jak Miłość' i samego Przemka i uważam, że jest śliczny! Najprzystojniejszy młody aktor w Polsce i życzę mu wielu sukcesów!

Stolaz

Jakbym już miała komuś zazdrościć to, ze sie wybił i jest aktorem to nie jemu- jest o wiele lepszych aktorów.
Również uważam, ze gra sztucznie i jego obecność na ekranie mnie po prostu drażni.
A i nie wszyscy rudzi w okularach do tego bladzi są brzydcy, tak samo jak nie wszyscy blondyni czy bruneci to mega przystojniacy. Jest to specyficzny typ urody i w tym momencie sam obrażasz wiele osób.

z pewnym niesmakiem
Pozdrawiam,
Kola

Stolaz

Zgadzam się ze Stolażem.
Polacy krytykują tych, którym zazdroszczą...
A poza tym : "cudze chwalicie, swego nie znacie" ;/

Matteuszz

albo tych, których po prostu NIE LUBIĄ... ot tak zwyczajnie

Stolaz

Ja tam uważam, że jest spoko...Fakt do Szyca mu daleko bo Szyc jest na samym końcu a Przemek gdzieś pośrodku....:)
Więc nie obrażajcie ani aktora ani siebie nawzajem...

love_arabians_

Ja lubię i jednego i drugiego... a każdy kto jeździ po jakimś z aktorów najwidoczniej sam ma poważne kompleksy i chciałby być na jego miejscu...

asiorek1_2

Zdaje Ci sie. Mam prawo wyrazić swoja opinie na temat danego aktora, nawet negatywną i nie wynika to z żadnej zazdrości, a to rozumienie jest błędne.

kola_unikalna

Stolaż skoro podobno jesteś jego krewnym to go namów do zmiany zawodu dla jego i naszego dobra przyznaje jest lepszym aktorem niż Mroczkowie ale to jeszcze o niczym nie świadczy

Stolaz

Ja osobiście Przemka lubie.Prosze mnie nie bić xD.Ale to sprawa gustu.Owszem gra jako tako,może i w szkole nie był ale to żaden problem.W show-biznesie jest wiele osób bez talentu któzy odnieśli sukces.On dopiero zaczyna i myśle że niedługo mu się ta hm...lista filmów poszerzy.
Oczywiście teraz prosze bez obrażania mnie.To poprostu kwestia gustu.

paczek93

No są, taka Herbusiowa na przykład XD jedna wielka pomyłka. Niech zajmie się lepiej jednym a dobrze.

Co do Twojego zdania, to ja tam nie mam nic przeciwko ;)

kola_unikalna

moim zdaniem przemek to naprawde dobry aktor.Lubie oglądać filmy w których gra.Jest wesoły i to w nim lubie ;)

angelka95

A i mam nadzieje,że kiedyś (niedługo!) zagra jakąś role pierwszo planową :)

angelka95

Szczerze? Co z tego ze gra główną rolę w serialu w ktorych chyba tylko Małgorzata Kożuchowska i Witold Pyrkosz mogą się pochwalic talentem aktorskim? I w ktorym prawie każdy aktor reklamuje jakies produkty spożywcze i nie tylko.. To moze i jest szybki skok do sławy, ale bez przesady. Ten serial i jedna z głównych ról nie ma nic wspolnego z talentem aktorskim. Co do zazdrosci z powodu wybicia się chłopaka z prowincji.. Wielu wybitnych polskich aktorów jest z prowincji. A on wbrew temu co wszyscy mówią nie jest taki tragiczny, nie bronie go zaciekle bo nie kocham sie w jego oczach, zębach, usmiechu, czy ciele. Ale znam gorszych, i to nawet jego kolegów lub kolezanki z planu.. (: 6/10

Stolaz

Fakty: jest bardzo przystojny... i biorąc pod uwagę, że nie ma wykształcenia aktorskiego, to całkiem dobrze gra. Ma Przemysław talent. Mnie się podoba w każdym calu, ci którzy go krytykuja nie są obiektywni.

davinci_l

A od Ciebie aż bije obiektywizmem. (:

Obejrzalam film 'Jeszcze raz', no i moja ocena urosła do 8/10.
[biorąc pod uwagę fakt ze nie ukończyl szkoły aktorskiej. (: ]

Stolaz

Lukaszek po pierwsze Przemek skończył studium, ma dyplom aktora i nadal też studiuje psychologie :) po drugie w tej chwili czekamy na trzy nowe filmy z udziałem Przemka: "Fenomen", "Tajemnica Westerplatte" i "Trzy minuty" :) więc prosze.... nie mów że nie dostaje żadnych propozycji... :)

carolina_7

Miałam okazję poznać Przemka osobiście i stwierdzam, że jest bardzo sympatyczny :D Co do talentu - mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie mógł pokazać na co go stać ;d

Stolaz

hmmm nie wiem co wy chcecie...mi si ebardzo podoba jego ra i on sam jako postac publiczna,mimo ze jest popularny nie zrobil sie z niego zmanierowany gamoń.....

użytkownik usunięty
Stolaz

Niestety biedaczek już we Wrześni się pokazywać nie może. Zazdrośnicy by go wykastrowali.

Stolaz

Uważam że Przemek ma wielki talent aktorski, np. film pt. "Jeszcze raz" bez niego byłby wielką lipą. To jest dopiero początek jego kariery aktorskiej a więc na pewno z czasem będzie stawał się co raz lepszy ;) A po drugie jest to najprzystojniejszy polski aktor ;)

Stolaz

Zgadzam się, przez ludzi przechodzi zawiść właściwie nieuzasadniona. Jeśli aktor jest młody, przystojny i na początku swojej przygody z aktorstwem gra rolę amantów od razu jest nikim. Proszę Was, dajcie sobie na wstrzymanie. Dla mnie jest w porządku. I nie ze względu na urodę!!!

Stolaz

nie masz racji...to nie zazdrosc...ten gosc jest naprawde kiepskim aktorem...w Mjak milosc wypada nawet gorzej od "braci drewniakow" no tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones