PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622651}
4,4 787
ocen
4,4 10 1 787
Janosik. Prawdziwa historia
powrót do forum serialu Janosik. Prawdziwa historia

W ogóle jak widzę/ słyszę o obu reżyserkach tego obrazu, przypomina mi się piosenka De Mono -
"kochać inaczej".
I tyle ten "filmik" ma wspólnego z prawdą, ile ludzka populacja świata z mniejszościami sexualnymi.
Zresztą..... mądrzy ludzie przepowiedzieli jakość tego "filmiku", kiedy pani z HOLLANDii zapowiedziała,
ze będzie TO robić.
Po serialu Janosik z roku 1973 bardzo trudne było powtórzenie sukcesu filmu poświęconego "Zbójowi z
Tatr". To nie na babską głowę. Sorry, dziewczyny.

ocenił(a) serial na 7
TheThing

No cóż, twórcy "Prawdziwej historii" korzystali z biografii Janosika, więc na pewno sporo faktów w scenariuszu się znalazło.

ocenił(a) serial na 2
TheThing

To jest "Janosik. Historia zohydzona". Wystarczy wziąć polską (tu również słowacką)) romantyczną legendę, jakich w świecie wiele (od Robin Hooda po Rumcajsa), dodać do tego zawodową zohydzaczkę Holland i paszkwil gotowy. Nie wiem czemu ma służyć ten ponury, depresyjny gniot. W tym obrazie nawet piękno gór jest ubłocone i ubabrane. A każdy kto był, wie jak "prawdziwe" góry wyglądają. Teraz pewnie Holland łypie spod okularów, kogo jeszcze można zohydzić. Zawiszę Czarnego, Sobieskiego, Mieszka I? Tfu, tfu, aż się boje, że wykrakam.

ocenił(a) serial na 2
Utu_2

No i wykrakałem. Zohydziła Polskę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones