PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788710}
4,9 331
ocen
4,9 10 1 331
Storyline
powrót do forum serialu Storyline

Jakiegokolwiek filmu by się nie szukało to na pierwszym miejscy zawsze Storyline.

_illusion_

Każdy zarabia jak może
Ale fakt, że mogli to inaczej rozwiązać, bo to bywa bardzo dezorientujące (ale pewnie takiej reklamy AdBlocker nie jest w stanie wykryć, czy coś)

mistrzo

No właśnie adblock zablokował mi 14 reklam na stronie ale tej nie daje rady, cały czas ją widać na górze.

mistrzo

Wystarczyłoby zrobić stronę na której nie chcę włączać adblocka.

_Garret_Reza_

O hej Garret, kojarzę Cię z forum kiepskich :-P

MygyBulla

Dawno temu i nawet nie wiem, czy prawda. Nic nie pamiętam, żebym tam coś pisał.

Witam :)

_Garret_Reza_

Również witam :-P

_illusion_

Widocznie inaczej się nie sprzeda.
W marketingu jest oczywiste, że im gorszy towar tym głośniej trzeba o nim trąbić.

JacekSzulc

Na stronie "Storyline" zaznaczyłem: "Nie interesuje mnie". Niestety FilmWEBu też moje zdanie nie interesuje :-)

JacekSzulc

"Widocznie inaczej się nie sprzeda." - dobre :)

cold_dog

Szkoda. Liznąłem trochę marketingu i czasem z przerażeniem patrzę co można zaoferować ludziom. Nie ma niestety już miejsca, którego sprzedać nie można. Także korzystam z uBlocka, ale wyszukiwarek on nie blokuje. Przykre to ile nam się syfu oferuje.

JacekSzulc

Dokładnie tak jest. Ale nie wiem czemu później każdy płacze nad adblockiem czy ublockiem. Jak chamska reklama wciskana jest nam z każdej strony. Dziwić się później, że ludzie chcą mieć trochę spokoju podczas przeglądania internetu. A co najśmieszniejsze znam kilka osób, które mają spore strony ze sporymi wpływami z reklam, a sami bronią się adblockiem czy ublockiem. Bardziej niż głupoty nie lubię hipokryzji.

ocenił(a) serial na 1
_illusion_

Jest prosty sposób na walkę z takim debilizmem - wystawiamy jedyneczkę i idziemy dalej. Gdy tak zrobią z jakimś kolejnym gównem, procedurę powtarzamy. Aż im przejdzie.

Marac

Jak można być tak naiwnym, żeby myśleć, że to coś zrobi.

ocenił(a) serial na 1
placzliberalow

Jak można być tak naiwnym, żeby myśleć, że ja jestem tak naiwny, żeby myśleć, że to coś da. (Bo zakładam, że to miałeś na myśli, pisząc "coś zrobi".)

_illusion_

Ale musieli płacić, nawet cola ich linkuje :-D

_illusion_

właśnie się dziwię czemu po wpisaniu "rick and morty" mam to na pierwszym wyniku a Rick And Morty na drugim, czyli filmweb zmierza ku końcowi, czas założyć profil na imdb, tu i tak nie ma masy filmów a zatwierdzenie edycji zajmuje wieczność...

Big_Vexx

Faktycznie jeszcze ta reklama działa. Ciekawe jak długo jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones